s výberom Vám radi pomôžeme, neváhajte nás kontaktovať, :)

Konopné semienko 500g

Šetrne drvené konopné semienko pre psy kŕmené stravou B.A.R.F.

€5 €4,17 bez DPH
Objednané

Dromy drvené konopné semienko z unikátnych odrôd konopy siateho je určené pre psy kŕmené stravou B.A.R.F. a varenou stravou.

Obsahuje vysoké množstvo olejov s vyváženým pomerom omega 3 a 6, esenciálnych nenasýtených mastných kyselín - kyseliny alfa-linolénové a kyseliny linolovej, ktoré sú dôležité najmä pre riadenie a súhru životných procesov v organizme, správnu funkciu bunkových stien, nervov, imunitného systému a srdcovo - cievneho systému, slúži tiež ako zdroj energie.

Vyznačuje sa najkompletnejším obsahom ľahko stráviteľných rastlinných bielkovín, obsahuje všetkých 23 aminokyselín, vrátane 8 esenciálnych.

Sacharidy v konopnom semene sú prevažne vo forme vlákniny, ktorá je dôležitá pre rast a rozmnožovanie potrebných bunkových mikroorganizmov, ktoré zaisťujú trávenie a vstrebávanie živín z kŕmnej dávky.

Obsahuje vitamíny skupiny A, B1, B2, C a E, z minerálnych látok - vápnik, sodík, fosfor, horčík, draslík, železo, mangán, zinok, kremík, ďalej lecitín, fytín a kyselinu kanabidiolovú so silným baktericídnym účinkom.

Doporučujeme užívať celoročne: ako vhodný doplnok olejovej a vlákninovej zložky krmiva, pri kŕmení stravou B.A.R.F., pri kŕmení varenou stravou, poruchách trávenia, zhoršenej kvalite pokožky a srsti, v priebehu jarných a jesenných mesiacov.

Dávkovanie:

jedna polievková lyžica pre psa o hmotnosti 10 kg.

Pre mačku o hmotnosti 5kg: 1 čajová lyžica

10g drveného konopného semena obsahuje 3,7 g s vyváženým pomerom omega 3 a 6 NMK.

Konopné semienko je určené pre kŕmne účely, získavajú sa výhradne z povolených odrôd rastlín konopy siateho, neobsahujú THC, ani iné psychotropné látky ovplyvňujúce vedomie.

 

Balenie: 500g, Hermeticky uzatvorený obal. 

Kód Kód: 53
Kategória: DOPLNKY PRE B.A.R.F.
Hmotnosť: 0.5 kg