s výberom Vám radi pomôžeme, neváhajte nás kontaktovať, :)

Omega BARF 500g + 20% zdarma

Neohodnotené

Doplnkové krmivo pre psy a mačky obsahujúci olejnaté semená, bohaté na omega 3 - esenciálne nenasýtené mastné kyseliny. 

€10 €8,33 bez DPH
Objednané

Omega B.A.R.F je doplnkové krmivo s obsahom semien olejnatých plodov, určené pre obohatenie kŕmnej dávky psov a mačiek kŕmených stravou B.A.R.F. alebo varenou stravou. 
Ostropestrec Mariánsky
 -Silybum Marianum, Ľan siatý- Linum Usitatissimum. Hlavnou zložkou ostropestreca mariánskeho sú flavonolignany silybin, sylydianin a silychristin, súhrne označované ako silymarin.

Tieto látky sú čisto prírodným hepatoprotektívom, podporujúci regeneráciu poškodených črevných buniek a detoxikáciu organizmu. Látky flavonoidnej povahy sa nazývjú flavonolignany, ktoré sú z upraveného plodu Ostropestreca mariánskeho uvoľnované v zažívacom traktu a v tele pôsobia ako jedny z mála látok na črevné bunky v zmysle zníženia rizika ich poškodenia toxickými látkami, ktoré sa do organizmu dostávajú z vonkajšieho prostredia alebo vznikajú vnútri organizmu ako produkty degradácie iných látok.

Črevá hrajú jednu z hlavných funkcii v detoxikácii organizmu, ich správna funkcia je základným predpokladom zdravia. Flavonolignany môžu pomôcť napraviť zhoršený stav spôsobený vplyvom ochorenia alebo kŕmnych chýb.

Konopné semienko - obsahuje všetkých 23 aminokyselín vyskytujúcich sa v prírode, vrátane 8 esenciálnych, z minerálnych látok železo, horčík, mangan, zinok, fosfor, vitamíny A, D, E a ďalších veľmi dôležitých látok pre organizmus. Pomer Omega 3 a 6 je v konopnom semienku vo vyváženom pomere.

Ľan siatý - obsahuje omega 6 kyselinu linolovú a omega 3 kyselinu alfa-linolenovú, od ktorých sa odvýjajú ich biologické účinky. Oba typy kyselín zaisťujú štruktúrnu integritu bunkových membrán. Ľanové semienko obsahuje kyselinu α- linolenovou (ALA) zaradenú do skupiny esenciálnych nenasýtených omega - 3 mastných kyselín, bez ktorých nemôže organizmus bezchybne fungovať.

Ruža šípková semeno a oplodie - Cynosbati fructus c.sem.cs. oplodie a semena obsahujú v priemere 32% nenasýtených mastných kyselín, ďalej trieslovinu, flavonoidy, karotenoidy, mastné kyseliny, vitamíny, predovšetkým vitamín C až 510mg/100g taktiež vitamíny B1, B2, K, E, PP, vitamín E a karotenoidy, ktoré sú v komplexu výrobným zdrojom antioxidantov.

Doporučujeme užívať: ako podpornú terapiu pri liečbe ATB, KO, NSAID, poruchách trávenia, zhoršenej kvalite pokožky a srsti, v priebehu jarných a jesenných mesiacov pre účinnú detoxikáciu organizmu.

Produkt je určený pre všetky kategórie psov a mačiek, je bezpečný pre gravidne a laktujúce, šteňatá v raste.

 

Zloženie: Linum Usitatissimum Linaceae - ľanové semeno extrudované, Silybum Marianum L. - ostropestrec mariánský mletý plod, Canabis sativa - konopné semienko , Cynosbati fructus c.sem.cs. - ruža šípková oplodie a semeno 
Dávkovanie: 
Pre psa o hmotnosti 15 - 20 kg - 1 odmerka ± 15 g denne.
Pre mačku o hmotnosti 5 kg: 1 čajová lyžicka
V kŕmnej dávke nahrádza rastlinný olej a doplňuje esenciálne mastné kyseliny.
Balenie: 500 g + 20 % ZDARMA

Kód Kód: 62
Kategória: DOPLNKY PRE B.A.R.F.
Hmotnosť: 0.5 kg
Späť do obchodu