s výberom Vám radi pomôžeme, neváhajte nás kontaktovať, :)

Dromy Dermacare 750g

Pre zmiernenie prejavov kožných problémov v priebehu letného obdobia. 

€30,50 €25,42 bez DPH
Objednané

DermaCare - biologicky aktívne látky pre zmiernenie kožných problémov

DermaCare obsahuje premix doplnkových látok pre kone citlivé na hmyz, trpiace letnou vyrážkou, ekzémami, svrbením, vypadávaním srsti, kožnými zápalmi a alergiami.

Behom letných mesiacov pri zvýšenom výskyte hmyzu a drobných parazitov v srsti koní, môžeme pozorovať zmeny v chovaní zvieraťa. Letná vyrážka je alergická reakcia na bodnutie hmyzom.

Hlavným prejavom tejto alergickej reakcie je zápal kože, sprevádzaný typickým začervenaním, svrbením a opuchmi, ktoré následným trením a kúsaním praskajú. Takto vznikajú miesta bez srsti, ktoré sú pokryte chrastami. Pri opakovanom poškodzovaní svrbiacich miest dochádza k ďalšiemu poškodeniu kože, ktoré vedie k ďalším zápalom, pri ktorých sa môžu v koži tvoriť hnisavé ložiská. Neustále svrbenie pôsobí negatívne na pohodu koňa, čo sa odráža v jeho nálade a ochote spolupracovať. Pokiaľ chceme ovplyvniť kvalitu kože, v prvom rade musíme ovplyvniť procesy v živých epidermálnych bunkách. V kŕmnom doplnku sú zastúpené zložky, ktoré podporujú regeneráciu buniek organizmu a tým aj kvalitu kože.

DermaCare je zmes obsahujúca zlúčeniny síryaminokyseliny, flavonoidy, vitamíny, minerály, stopové prvky, MNK, podporuje látkovú výmenu a zvyšuje schopnosť regenerácie a odolnosť kože. Nemá vedľajšie účinky a jej užívanie je vhodné k dlhodobému užívaniu aj pri akútnych potiažach. Zmiernenie prejavov a zlepšenie stavu pokožky behom letných mesiacov je podmienené komplexnou starostlivosťou, ktorá zahŕňa intenzívnu repelentnú a bariérovou ochranu, vyváženú kŕmnu dávku a obmedzenie stresových situácií. Prípravok podávajte v dostatočnom predstihu, pred začiatkom sezóny. Po odznení symptómov, je vhodné použiť zmes na podporu detoxikácie organizmu.

Spôsob užívania(indikácie): zmiernenie prejavov kožných problémov, podpora tvorby kopytnej rohoviny.

Dávkovanie: 25g denne do kŕmnej dávky pre kone o hmotnosti 550-600 kg.

Balenie: 750g.

Kód Kód: 24
Kategória: KOŽA, SRSŤ, KOPYTÁ
Hmotnosť: 0.75 kg