Dromy Imuno

Vypredané

KOMBINÁCIA BIOLOGICKY AKTIVNÝCH LÁTOK PRE POSILNENIE IMUNITNÉHO SYSTÉMU

Dromy Imuno obsahuje účinné látky, ktoré aktívne posilňujú imunitný systém a tým prispievajú k lepšej obranyschopnosti organizmu koňa. Imunitný systém zabezpečuje ochranu organizmu pred cudzorodým a infekčným materiálom a slúži rovnako k odstránení vlastných či odumretých tkaní a buniek. Príznaky zníženie imunity sú rôzne a prejavujú sa napríklad zvýšenou teplotou, únavou, nechutenstvom, opuchmi, bolesti svalov, kĺbov apod.
Infekciou - nákazou rozumieme preniknutie choroboplodných zárodkov do organizmu. Príslušné mikroorganizmy vnikajú do tela rôznymi spôsobmi (kvapôčková nákaza, potrava, poranenie, prenos z matky na plod, uhryznutie hmyzom a iné.)
Na imunitný systém koňa negatívne pôsobí rada faktorov ako napríklad nedostatočná výživa, nevyvážená kŕmna dávka s nedostatkom vitamínov a minerálnych látok, stres, dlhodobá alebo jednorazová fyzická záťaž, zranenie, podmienky ustajnenia. A aj starnutím sa znižuje efektivita imunitného systému.

Indikácia doplnkového krmiva: suplementácia nedostatočnej výživy a podpori imunitného systému, podpora uzdravovania a zotavenia po ochorení alebo úrazu, pre kone vo vysokej fyzickej záťaži so sklonmi ku krvácania (EIPH), pre staré, oslabené a stresové kone.

Zloženie: maltodextrin, Rosa canina, Echinacea purpurea extrakt, vitamín C - kyselina askorbová, hliva ustricová extrakt, zinok - Zn - organická forma, Rutín.

Doporučené dávkovanie: 20g na deň pre koňa o hmotnosti 550 - 600 kg
Balenie: 600 g

23,00
Please select variants first