Dromy Regeneračná očistná kúra 2000g

Vypredané

Doplnkové krmivo pre kone s obsahom osvedčených bylín so širokým spektrom pôsobenia. Je regeneračná kúra v priebehu kľudového zimného obdobia.

Obsahuje vybrané byliny vo svojej pôvodnej prirodzenej kvalite.

Ostropestrec mariánky (silybum marianum [L.] Gaertn.), celé mleté semeno obsahuje aktívne látky - silybin, silydianin, silychristin, podieľajúce sa na detoxikácii, regenerácii organizmu.

Chráni a posilňuje črevné bunky a podporuje ich obnovu, zlepšuje trávenie tuku.

Všetky olejové zložky smena obsahujú vysoký podiel esenciálnych nenasýtených mastných kyselín, najmä kyselina linolová, ktorá je pre organizmus nenahraditeľná, prírodný vitamín E (alfatokoferol), fytosteroly, fosfolipidy.

Čierny kmín - Černucha siatá (Nigella sativa) obsahuje látky podieľajúce sa na obmedzení plynatosti, podporuje činnosť žalúdku, čriev, pečene, z časti pôsobí proti črevných parazitom. Močopudné vlastnosti tejto byliny prispievajú k detoxikácii a odvodu balastných látok z tela.

Žihľava dvojdomá - (Urtica dioica) má mimoriadne pôsobenie na metabolizmus a fyziologické funkcie, napomáha pri čistení organizmu, najmä v oblasti krvi, ľadvín a pečene. Pôsobí pozitívne pri nedostatku železa v krvi, podporuje látkovú výmenu.

Zmes vybraných bylín podporuje fyziologické funkcie orgánov, procesy látkovej výmeny, regenerácii deoxidačných okruhov tela (pečeň, ľadviny, pľúca, hrubé črevo, pokožka).

Doporučujeme podávať: v priebehu zimného kľudového obdobia, pri rekonvalescencii, podpore čriev a ich funkcii, podpore trávenia a vylučovacej žlče, po kolikových stavoch, pri a po liečbe ATB, NASAID, KO., pre staršie a ťažko kŕmené kone.

Zloženie:

Silybum marianum [L.] Gaertn. fructus - celý plod ostropestrec mariánkeho
Nigella Sativa semen - černucha setá semeno - čierny kmín
Urtica dioica folium / radix - Žihľava dvojdomá list a koreň

Dávkovanie: denne do kŕmnej dávky 80 g pre kone o hmotnosti 550 - 600 kg.Balenie: 2000 g

15,40
Please select variants first