Menforsan šampón proti hmyzu pre kone 1000ml

Vypredané

Často bojujeme s otravným hmyzom, ktorý obťažuje vášho koňa a niekedy spôsobuje aj zdravotné problémy. Zvlášť v letných mesiacoch sa srsť koňa stáva pre tieto parazity domovom, ktorého sa nechcú dobrovoľne vzdať. Mnoho chovateľov hľadá spôsob, ako ochrániť svoje ušľachtilé zviera pred parazitickým hmyzom. Nedovoľte otravnému hmyzu, aby koňa obťažoval!
Základom starostlivosti je účinný a kvalitný šampón pre kone s prírodnými výťažkami, ktorý obsahuje aktívne látky, ktoré odpudzujú blchy, kliešte, roztoče a lietajúci hmyz, ako sú napríklad komárí, muchy a ovady. Pravidelným používaním tohto šampónu zbavíte koňa všetkých typov parazitického hmyzu a to vďaka receptúre s prírodným extraktom z citronely. Extrakt pôsobí ako ochranný insekticíd, ktorý odpudzuje všetky druhy hmyzu.
Nie len, že šampón vášho koňa ochráni, ale tiež po poň bude srsť koňa hladká, jemná a hebká. Šampón má vyvážené pH a je určený pre časté použitie.

Návod k použití:Na navlhčenú srsť koňa naneste priemerné množstvo šampónu a krúživými pohyby masírujte koňa, pokiaľ nevznikne pena. Penu nechajte niekoľko minút pôsobiť. Potom koňa dôkladne opláchnite a dobre vysušte.

Veľkosť balenia: 1000 ml

13,00
Please select variants first