Dromy Hyaluronic 750g

Päť fázová starostlivosť pohybového aparátu pre športovo zaťažované kone. 

€46
Skladom

Kôň od prírody nie je predurčený k zaťaženiu, ktoré od neho v súčasnej dobe vyžadujeme, preto je nutné jeho kĺbový systém vyživovať a chrániť.Každé ochorenie kĺbov je často sprevádzané vznikom zápalu a bolesti. Zápal a bolesť ďalej vedú k obmedzeniu pohyblivosti, prehlbujú a urýchľujú degradáciu chrupavky a spojivových tkanív. Pri zápale býva postihnutá kĺbová výstelka, dochádza k opuchom mäkkých štruktúr a k zmnoženiu kĺbovej tekutiny, ktorá spôsobuje opuch kĺbu. Vďaka zápalu je okolie kĺbu viac prekrvené, teplejšie a bolestivé.Pokiaľ sa v tomto štádiu nepodarí zápalový proces zastaviť, dochádza k poškodeniu chrupavky. Súbežne môže dochádzať k stuhnutiu a úbytku svalového tkaniva, predovšetkým v okolí nosných kĺbov.

Hyaluronic je špeciálna starostlivosť pre kone všetkých kategórií, umožňujúci odstránenie a zmiernenie symptómov kĺbových problémov s následnou ochranou pohybového aparátu.Zmes je určená k účinnej pomoci pri zápalových, degeneratívnych procesoch kĺbov, väzov, šliach a svalov, k regenerácii po úrazoch, športových zraneniach a operáciách, bez vekového obmedzenia.Podporuje tvorbu kolagénnych vlákien tvoriacich štruktúru kĺbových chrupaviek. Napomáha spomaľovať deštruktívne zmeny, má aj pozitívne účinky v procese osteoartritídy, osteochondrózy, synovitídy, normalizuje vlastnosti kĺbovej synoviálnej tekutiny a obnovuje jej pôvodné vlastnosti. Výrazne podporuje imunitný systém, ktorý zasahuje do všetkých dejov v organizme a podieľa sa na ochrane organizmu pred voľnými radikálmi.

S ohľadom na zmes látok patriacich do skupiny SYSADOA - symptomaticky pomaly pôsobiacich látok, doporučené dávkovanie 2x ročne počas 60 - 90 dní.

Zloženie: maltodextrin, glukosamin hydrochlorid, kolagenní peptidy, Boswellia serrata extrakt, Rutin, MSM - methylsulfonylmethan, Perna canaliculus extrakt, Yucca shidigera extrakt,
hořčík - Mg, hyaluronát sodný, chondroitin sulfát, Kaštanu koňský extrakt, Přeslička rolní extrakt, astaxanthin. Vitamín C - kyselina L askorbová, vitamin E jako alfa-tokoferol, zinok - Zn, měď - Cu, organická forma selenu produkovaná Saccharomyces cerevisiae CNCM I-3060.

Dávkovanie: 25g pre kone 550 - 600kg.

Balenie: 750g.

Kód Kód: 8
Kategória: POHYBOVÝ APARÁT
Hmotnosť: 0.75 kg