s výberom Vám radi pomôžeme, neváhajte nás kontaktovať, :)

Dromy Matrix 30

Pre intenzívnu regeneráciu a obnovu chrupavky. 

€30 €25 bez DPH
Objednané

Problémy pohybového aparátu sú často podmienené najčastejšie nesprávnym alebo nadmerným zaťažovaním zvieraťa, opakujúce sa mikro-traumy, stereotypné záťaže, vrodené či získané chybné postavenie kĺbu, starobou aj výživou s nedostatkom látok vyživujúce kĺbovú chrupavku.

Matrix 30 je prípravok štrukturálnej a funkčnej povahy, s vyváženým zložením, ktorý sa stará o kĺbové chrupavky, kĺbové puzdra, väzy, šľachy. Je určený pre všetky kategórie koní, prevažne so športovým alebo pracovným zaradením, bez vekového obmedzenia.

Kĺbová chrupavka je vysoko špecializované spojivové tkanivo tvorené chondrocytmi, kolagénom, proteoglykánmi a vodou.

Kombinácia kolagén peptidov, glukosamínu hydrochloridu a chondroitin sulfátu, prispievajú k zlepšeniu mechanicko-elastických vlastností chrupavky.

MSM – je zdroj organicky viazanej síry, ktorá je potrebná k syntéze vitamínov, aminokyselín, imunoglobulínu a chondroitín sulfátu. Je obsiahnutá v bielkovinách a zapojená do procesu tvorby kolagénu typu II a glukozamínu – základných stavebných látok kĺbových chrupaviek a spojivových tkanív.

Obsah účinných látok v dennej dávke pre kone o hmotnosti 550 – 600kg:

Glukozamín hydrochlorid

6000 mg

Kolagén peptidy

3500 mg

Methylsulfonylmethane  

3500 mg

Chondroitín sulfát

1800 mg

Vitamín C

1000 mg

 

S ohľadom na zmes látok riadiacich sa do skupiny SYSADOA – symptomaticky pomaly pôsobiace látky odporúčame užívať 2x ročne po dobu 60 – 90 dní.

Dávkovanie: 25g denná dávka pre kone o hmotnosti 550 – 600 kg.

Balenie: 750g

Kód Kód: 10
Kategória: POHYBOVÝ APARÁT
Hmotnosť: 0.75 kg