Dromy Creatine 1500g

Kŕmny doplnok pre zlepšenie energetického metabolizmu a svalovej sily u výkonnostných koní. 

€20
Objednané

Kŕmný doplnok vhodný najmä pre rýchlostné, vytrvalostné a silové športy. Ceratin monohydrate je základným stavebným prvkom pre tvorbu kreatinfosfátu, predstavujúci zdroj energie v bunkách, kde tvorí rovnováhu s ATP (adenosintrifosfát). Jedná sa o lipotropnú látku, vznikajúcu z tuku. Creatin pracuje na princípe plnenia svalového tkaniva glykogénom a vodou, je okamžitým zdrojom energie pri práci svalov.

Umožňuje nárast sily, svalovej hmoty a stimuluje aktuálny výkon. Jeho účinnosť sa zvyšuje so súčasným príjmom jednoduchých cukrov. Preto dochádza veľmi rýchlo po jeho suplementácii k nárastu funkčnej svalovej hmoty. Bunková hydratácia nie je jedinou príčinou zväčšenia objemu svalov pri suplementácii creatínom. Dostatočná hydratácia bunky priaznivo ovplyvňuje anabolické dejstvo v bunke, tj. zvyšuje proteosyntézu a minimalizuje odbúravanie bunkových proteínov. Vďaka tomu creatin preukázateľne zvyšuje novotvorbu svalových bielkovýn a fyzickú výkonnosť. Creatin monohydrát nemá žiadne negatívne účinky. Akýkoľvek nadbytok kreatínu pri nadmernom dávkovaní sa vždy vylúči v moči von z tela ako kreatinin.

Tento fakt prakticky znemožňuje riziko predávkovania. Creatin monohydrát je látkou celkom bezpečnou, nemá negatínve účinky a tiež nežiadúce interakcie s iným kŕmnym doplnkom nie sú známe.

Obsah v kg:

Creatine monohydrate 1 000 g 


Doporučené dávkovanie pre kone o hmotnosti 550 - 600 kg:
nárast svalovej hmoty: 50g dvakrát denne po dobu 5 dní. 
udržanie svalovej hmoty: 30g do ranného kŕmenia.
Balenie: 1500 g.

Kód Kód: 28
Kategória: SVALOVÝ APARÁT
Hmotnosť: 1.5 kg