Dromy Gama-Oryzanol 600g

Koncentrát gamaoryzanolu a aminokyselín pre podporu tvorby svalovej hmoty. 

€28
Objednané

VYSOKÁ KONCENTRÁCIA GAMA-ORYZANOLU, AMINOKYSELÍN PRE TVORBU A UDRŽANIE SVALOVEJ HMOTY

Kŕmny doplnok s vysokým obsahom gama-oryzanolu 1200 mg v dennej dávke v kombinácii s aminokyselinovým komplexom, vitamínmi a biogénnymi prvkami. Je veľmi vhodným doplnkom pre športové a mladé kone zapojené do intenzívneho výcviku, pre zlepšenie funkčnosti svalového metabolizmu, celkovému zlepšeniu kondície koňa aj v rekonvalescenčnom programe po chorobe či úraze a pre chovné jedince.

Gama-oryzanol je lipofilný extrakt z ryžových šupiek ktorý obsahuje trans-ferulovú kyselinu, ktorá vykazuje antioxidačné, lipotropné a anabolické účinky a je hlavným účinným komponentom tohto komplexu.Doplnkové krmivo podporuje rast svalovej hmoty, pridané antioxidanty vitamín C a E vychytávajú voľné radikály - škodlivé látky, ktoré môžu vážne poškodiť organizmus. D,L methionín sa používa pre novotvorbu bielkovín, pôsobí pozitívne na svalovú regeneráciu po športovom výkonu. L- Lysín je rastová aminokyselina, ktorá sa podiela na novotvorbe bielkovín a výrazne ovplyvňuje tvorbu väzivových tkanív.Zlepšuje regeneráciu po fyzické záťaži a v rekonvalescenčnom programe, je nutná pre tvorbu hormónov, enzýmov a imunitných protilátok. Týmto procesom dosiahneme celkového zlepšenia výživnej a fyzickej kondície, ktorá je ale stále podmienená pravidelným tréningovým a kŕmnym manažmentom koňa.

Indikácia doplnkového krmiva: podpora rastu svalovej hmoty, zlepšenie funkčnosti svalového metabolizmu, rekonvalescencia po úraze či operácii, celkové zlepšenie kondície a výživového stavu koňa.

Zloženie: maltodextrin, gama-oryzanol.
Nutričné a doplnkové látky: vitamíny: 
vitamín C - kyselina L askorbová, vitamín E - alfa-tokoferol
Aminokyseliny: L-lyzin, DL-methionin.

Dávkovanie: 20 g denne pro kone o hmotnosti 550 - 600kg

Balenie: 600g

Kód Kód: 34
Kategória: SVALOVÝ APARÁT
Hmotnosť: 0.6 kg