s výberom Vám radi pomôžeme, neváhajte nás kontaktovať, :)

Parasitic 600g

Neohodnotené

Prírodné doplnkové krmivo pre psy určené k prevencii obmedzenia výskytu parazitov. 

Balenie na 8 mesiacov. 

€19 €15,83 bez DPH
Na dotaz

Parasitic je prírodné doplnkové krmivo pre psy, určené k prevencii a obmedzení výskytu parazitov. Prirodzená podpora antiparazitálnej liečby, bez vedľajších účinkov na tráviaci trakt zvieraťa. Prírodný anti-parazitický systém, obsahuje kombináciu jednobunkových organizmov, bylín, rastlinných extraktov a olejov, ktoré vo vyváženom pomere pôsobia synergicky a svoj účinok násobia.

V tráviacom trakte zvieraťa vytvárajú nevhodné prostredie a životné podmienky pre parazity. Vhodné pre psy kŕmené stravou BARF, pre prevenciu obmedzenia výskytu parazitov. Plánovaná antiparazitálna liečba v rámci pravidelnej vakcinácie zbaví zvieraťa parazitov, ktoré má v tejto dobe v črevách. Nasledujúce dni sa však môžu kedykoľvek znovu nakaziť.

Prevencia je podanie prírodného doplnkového krmiva, ktoré vytvára pre črevné parazity nepriaznivé, životné podmienky.

Doplnkové krmivo podávajte pravidelne každý mesiac po dobu 10tich dní. Dodržujte nasledujúci termín opakovaného podávania.

Následne prijmite opatrenie v zmysle pravidelného upratovania exkrementov, dôkladné umývanie a dezinfikácia kŕmnych misiek, pelechov a kotercov.

Parazito - koprologickým rozborom vyhodnotíte, či použiť veterinárny prípravok s anti helmetickými účinkami.

Doplnkové krmivo pre psy - zloženie: jednobunkové riasy rodu Aulacoseira, Daucus carota L., Nigella sativa, Rosmarinus folium cs., Thymi herba cs., Curcuma longa L., 
Cocos nucifera L., Alillum sativum, Folium junglandis, Semen cucurbitae, Artemisia absinthium, 
Azadirachta indica, Petroselinum crispum, Syzygium aromaticum, Olea europea.

Dávkovanie: Pre psa o hmotnosti 15 - 20 kg: podávajte raz za mesiac 7g do kŕmnej dávky po dobu 10tich dní. Kúru každý mesiac v rovnaké dni zopakujte.

Balenie: 600 g - balenie na 8 mesiacov.

Kód Kód: 59
Kategória: DOPLNKY PRE B.A.R.F.
Hmotnosť: 0.6 kg
Späť do obchodu