s výberom Vám radi pomôžeme, neváhajte nás kontaktovať, :)

Dromy Kašlík

Neohodnotené

Bylinná zmes s vyvážením mykotoxínov pre dýchacie problémy. 

Balenie 6,3 kg v praktickom kýbliku na prípravu kŕmenia. 

od €27 od €22,50 bez DPH
Zvoľte variant
dávok: 21
Skladom | 92/21
€27
€22,50 bez DPH
dávok: 63
Skladom | 92/63
€57
€47,50 bez DPH

Bylinná zmes s vyvažovačom mykotoxínov Mycosorb A + - Alltech, pre zmiernenie respiračných ochorení. Obsahuje len herbálne zložky s expektoračným a antiseptickým účinkom. Dvanásť bylín s obsahom slizu, saponinu, silíc a vyvažovačom mykotoxínov je určený pre podporu a regeneračnú liečbu dýchacích problémov akéhokoľvek pôvodu.

Vyvažovač mykotoxinov Mycosorb A + prispieva k ochrane črevnej sliznice a výrazne sa podieľa na stimulácii imunitného systému. 

Vhodná skladba látok rozpúšťa hlieny, uľahčuje odkašliavanie a tíši podráždenú sliznicu. Vyvažovač mykotoxínov obsahuje narušené medzibunkové steny kvasiniek, ktoré pri priechodu tráviacim traktom na seba naviažu toxíny obsiahnuté v krmivu. Tým je zabránená absorpcia z tráviaceho traktu do črevného riečiska. Naviazané mykotoxíny sú následne vylúčené trusom. Doplnkové krmivo sa môže podávať dlhodobo, vhodné i pre mladé kone, žrebné a laktujúce kobyly.

Pri respiračných problémoch je možné podávať celoročne.

Indikácie doplnkového krmiva:
podporná liečba pri akútnych a chronických ochoreniach dýchacích ciest, chrípka kašeľ pri nachladnutí, pri podozrení na nekvalitné krmivo s obsahom plesní a mykotoxínov. 

Doplnkové krmivo pre kone zloženie: Mycosorb A +, ľanové semienko, Salviae officinalis herba, Althaeae radix, Polygoni avicularis herba, Thymi herba, Eucalypti Folium cs.Urticae herba, Sambuci flos, Linum Usitatissimum Linaceae, Nigella Sativa, Plantaginis folium, Foeniculi fructus, Liquiritiae radix.

Dávkovanie:

100 g  - ± 2 odmerky pre kone o hmotnosti 550 - 600 kg, do kŕmnej dávky. Dávku je možné rozdeliť do ranného a večerného kŕmenia na ½.

Upozornenie:

Podávanie doplnkového krmiva neprerušujte, aj keď príznaky kašľa behom niekoľkých dní zmiznú!
Pre udržanie účinnosti bylín pri dlhodobejšom užívaní viac než 6 týždňov prerušte podávanie bylín na 14 - 21 dní.
Nekombinujte s ďalšími produktami na liečbu kašľa. Pokiaľ si nie ste istý vhodnosťou produktu, informujte sa u dodávateľa alebo výrobcu. 

Balenie:
2100 g – balenie na 21 dní.
6300 g - balenie na 63 dní.

Kód Kód: 92/21
Kategória: DÝCHACÍ SYSTÉM

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie