s výberom Vám radi pomôžeme, neváhajte nás kontaktovať, :)

Dromy Kašlík

Neohodnotené

Bylinná zmes s vyvážením mykotoxínov pre dýchacie problémy. 

Balenie 6,3 kg v praktickom kýbliku na prípravu kŕmenia. 

od €27 od €22,50 bez DPH
Zvoľte variant
dávok: 21
Skladom | 92/21
€27
€22,50 bez DPH
dávok: 63
Skladom | 92/63
€57
€47,50 bez DPH

Bylinná zmes s vyvažovačom mykotoxínov Mycosorb A + - Alltech, pre zmiernenie respiračných ochorení. Obsahuje len herbálne zložky s expektoračným a antiseptickým účinkom. Dvanásť bylín s obsahom slizu, saponinu, silíc a vyvažovačom mykotoxínov je určený pre podporu a regeneračnú liečbu dýchacích problémov akéhokoľvek pôvodu.

Vyvažovač mykotoxinov Mycosorb A + prispieva k ochrane črevnej sliznice a výrazne sa podieľa na stimulácii imunitného systému. 

Vhodná skladba látok rozpúšťa hlieny, uľahčuje odkašliavanie a tíši podráždenú sliznicu. Vyvažovač mykotoxínov obsahuje narušené medzibunkové steny kvasiniek, ktoré pri priechodu tráviacim traktom na seba naviažu toxíny obsiahnuté v krmivu. Tým je zabránená absorpcia z tráviaceho traktu do črevného riečiska. Naviazané mykotoxíny sú následne vylúčené trusom. Doplnkové krmivo sa môže podávať dlhodobo, vhodné i pre mladé kone, žrebné a laktujúce kobyly.

Pri respiračných problémoch je možné podávať celoročne.

Indikácie doplnkového krmiva:
podporná liečba pri akútnych a chronických ochoreniach dýchacích ciest, chrípka kašeľ pri nachladnutí, pri podozrení na nekvalitné krmivo s obsahom plesní a mykotoxínov. 

Doplnkové krmivo pre kone zloženie: Mycosorb A +, ľanové semienko, Salviae officinalis herba, Althaeae radix, Polygoni avicularis herba, Thymi herba, Eucalypti Folium cs.Urticae herba, Sambuci flos, Linum Usitatissimum Linaceae, Nigella Sativa, Plantaginis folium, Foeniculi fructus, Liquiritiae radix.

Dávkovanie:

100 g  - ± 2 odmerky pre kone o hmotnosti 550 - 600 kg, do kŕmnej dávky. Dávku je možné rozdeliť do ranného a večerného kŕmenia na ½.

Upozornenie:

Podávanie doplnkového krmiva neprerušujte, aj keď príznaky kašľa behom niekoľkých dní zmiznú!
Pre udržanie účinnosti bylín pri dlhodobejšom užívaní viac než 6 týždňov prerušte podávanie bylín na 14 - 21 dní.
Nekombinujte s ďalšími produktami na liečbu kašľa. Pokiaľ si nie ste istý vhodnosťou produktu, informujte sa u dodávateľa alebo výrobcu. 

Balenie:
2100 g – balenie na 21 dní.
6300 g - balenie na 63 dní.

Kód Kód: 92/21
Kategória: DÝCHACÍ SYSTÉM