Dromy Kašlík 21 dní

Bylinná zmes s vyvážením mykotoxínov pre dýchacie problémy. 

€23
Skladom

EXPEKTORAČNÁ A ANTISEPTICKÁ ZMES

Bylinná zmes Kašlík s expektoračným a antiseptickým účinkom - chuťovo jedna z nejlepších a zároveň najobľúbenejších zmesí.

Obsahuje 100% prírodných bylinných zložiek bez pridaných látok.

Devätoro bylín s obsahom slizu, saponinov a silíc sa doporučuje užívať pri postihnutí horných ciest dýchacích a kašli. Vhodná skladba látok nachádzajúcich sa v bylinách rozpúšťa hlieny, uľahčuje odkašlávanie a upokojuje podráždenú sliznicu. Bylinná zmes Kašlík se osvedčila ako podporná a regeneračná pri dýchacích ťažkostiach, zápaloch dýchacích ciest, kašľu, zápalu pľúc, zápalu priedušiek, nádchy, chronickej i alergickej nádchy, astmy, alergii. Môže sa podávať dlhodobo, vhodné i pre mladé kone, žrebné a laktujúce kobyly. Pri respiračných alergiách je vhodné bylinnú zmes Kašlík s pauzou podávať celú zimu.

Indikácie doplnkového krmiva: podporná liečba pri akútnych i chronických ochoreniach horných ciest dýchacích (chronická a akútna bronchitída, chrípka a kašeľ pri prechladnutí, astmoidná bronchitída, asthma bronchiale).

Doplnkové krmivo pre kone zloženie: Salviae officinalis herba, Althaeae radix, Polygoni avicularis herba, Thymi herba, Urticae herba, Sambuci flos, Plantaginis folium, Foeniculi fructus, Liquiritiae radix.

Návod k použitiu: 1 sáčok - 60g pre kone o hmotnosti 550 - 600 kg, zaliať vlažnou vodou a zamiešať do kŕmnej dávky. Sáčok je možné rozdeliť do ranného a večerného kŕmenia. Podávejte počas 21 dní. Upozornenie: Podávanie bylín neprerušujte aj keď príznaky kašľa počas niekoľkých dní zmiznú!!! Nekombinujte s dalšími produktami na liečbu kašľa, kombinácia môže byť kontraproduktívna. V prípade, že si nie ste istý vhodnosťou produktu, kontaktujte nás na uvedený email. Pre udržanie účinnosti bylín pri dlhodobejšom podávaní viac ako 6 týždňov prerušte podávanie bylín na 14 - 21 dní.

Balenie: 1260g / 21 dní

Obsah

Salviae officinalis herba 150 g 
Althaeae radix 150 g 
Polygoni avicularis herba 150 g 
Thymi herba 150 g 
Urticae herba 150 g 
Foeniculi fructus 100 g 
Sambuci flos 50 g 
Plantaginis folium 50 g 
Liquiritiae radix 50 g 

Kód Kód: 18
Kategória: DÝCHACÍ SYSTÉM
Hmotnosť: 1.26 kg