s výberom Vám radi pomôžeme, neváhajte nás kontaktovať, :)

Dromy Skorocelový sirup 1000ml

1 hodnotenie

Bylinný sirup s obahom vitamínu C pre problémy horných ciest dýchacích. 

€18 €15 bez DPH
Skladom

Skorocelový sirup je prírodný prostriedok pre kone obsahujúci komplex biologicky aktívnych látok určených pre problémy horných ciest dýchacích. Je vyrobený tradičným spôsobom z extraktu lista skorocela kopinatého (Plantago Lanceolata). Jedná sa o liečivú bylinu, pôsobiacu proti kašľu. Má protizápalové a antibiotické účinky, ktoré sú spôsobené prítomnosťou gykosidu menom aukubin, ktorý sa využíva k liečbe vredových chorôb žalúdka, dvanástniku a hrubého čreva.

Hlavné použitie: prítomnosť slizových látok pôsobí pozitívne proti kašľu. Tieto látky majú ochranné a sekretolytné účinky a súčasne zmierňujú podráždenú sliznicu. Z vonkajšej strany sa používa proti baktériám pri hojení rán a povrchových zápaloch pokožky. Takto pôsobia len tekuté extrakty pripravené za studena alebo čerstvá šťava z listov. Skorocelový sirup obsahuje vysoký podiel skorocelového výťažku & vitamínu C. Pre Svoju širokú pôsobnosť sa využíva predovšetkým na problémy horných ciest dýchacích. Skorocelový sirup je osvedčený prostriedok pri liečbe, ale aj prevencii. Účinné látky znižujú vizkozitu hlienu a pomáhajú v jeho odstránení. Prípravok uľahčuje vykašliavanie, skvapalňuje husté hlieny, upokojuje podráždenú sliznicu dýchacích ciest a zmierňuje tak dráždenie ku kašľu.

Skorocelový sirup pôsobí protizápalovo, znižuje intenzitu kašľa, pôsobí antisepticky a dezinfekčne. V kombinácii s vitamínom C podporuje imunitný systém organizmu, zvyšuje obranyschopnosť a odolnosť voči infekciám, najmä vírusovým.

Spôsob použitia: podporná liečba horných ciest dýchacích, (zmierňuje dráždenie ku kašľu, podporuje vykašliavanie a uvoľňuje hlieny), zápalových zmien sliznice ústnej dutiny. 
Doplnkové krmivo pre kone: 
glukozofruktozový sirup, stand. extrakt Plantago lanceolata, vitamín C, kyselina citrónová.
Doporučené dávkovanie: 30 - 50 ml na deň pre kone o hmotnosti 550 - 600 kg. 

Doporučené dávkovanie pre psa 15 - 20 kg: k prevencií 5 ml denne, k zlepšeniu kondície 3 x 5 ml denne. 

Doporučené dávkovanie pre mačku 5 kg: 2,5 - 5 ml denne. 
Balenie: 1000 ml.

Kód Kód: 16
Kategória: DÝCHACÍ SYSTÉM
Hmotnosť: 1 kg
Späť do obchodu