s výberom Vám radi pomôžeme, neváhajte nás kontaktovať, :)

Dromy Skorocelový sirup 1000ml

1 hodnotenie

Bylinný sirup s obahom vitamínu C pre problémy horných ciest dýchacích. 

€19 €15,83 bez DPH
Skladom

Skorocelový sirup je prírodný prostriedok pre kone obsahujúci komplex biologicky aktívnych látok určených pre problémy horných ciest dýchacích. Je vyrobený tradičným spôsobom z extraktu lista skorocela kopinatého (Plantago Lanceolata). Jedná sa o liečivú bylinu, pôsobiacu proti kašľu. Má protizápalové a antibiotické účinky, ktoré sú spôsobené prítomnosťou gykosidu menom aukubin, ktorý sa využíva k liečbe vredových chorôb žalúdka, dvanástniku a hrubého čreva.

Hlavné použitie: prítomnosť slizových látok pôsobí pozitívne proti kašľu. Tieto látky majú ochranné a sekretolytné účinky a súčasne zmierňujú podráždenú sliznicu. Z vonkajšej strany sa používa proti baktériám pri hojení rán a povrchových zápaloch pokožky. Takto pôsobia len tekuté extrakty pripravené za studena alebo čerstvá šťava z listov. Skorocelový sirup obsahuje vysoký podiel skorocelového výťažku & vitamínu C. Pre Svoju širokú pôsobnosť sa využíva predovšetkým na problémy horných ciest dýchacích. Skorocelový sirup je osvedčený prostriedok pri liečbe, ale aj prevencii. Účinné látky znižujú vizkozitu hlienu a pomáhajú v jeho odstránení. Prípravok uľahčuje vykašliavanie, skvapalňuje husté hlieny, upokojuje podráždenú sliznicu dýchacích ciest a zmierňuje tak dráždenie ku kašľu.

Skorocelový sirup pôsobí protizápalovo, znižuje intenzitu kašľa, pôsobí antisepticky a dezinfekčne. V kombinácii s vitamínom C podporuje imunitný systém organizmu, zvyšuje obranyschopnosť a odolnosť voči infekciám, najmä vírusovým.

Spôsob použitia: podporná liečba horných ciest dýchacích, (zmierňuje dráždenie ku kašľu, podporuje vykašliavanie a uvoľňuje hlieny), zápalových zmien sliznice ústnej dutiny. 
Doplnkové krmivo pre kone: 
glukozofruktozový sirup, stand. extrakt Plantago lanceolata, vitamín C, kyselina citrónová.
Doporučené dávkovanie: 30 - 50 ml na deň pre kone o hmotnosti 550 - 600 kg. 

Doporučené dávkovanie pre psa 15 - 20 kg: k prevencií 5 ml denne, k zlepšeniu kondície 3 x 5 ml denne. 

Doporučené dávkovanie pre mačku 5 kg: 2,5 - 5 ml denne. 
Balenie: 1000 ml.

Kód Kód: 16
Kategória: DÝCHACÍ SYSTÉM
Hmotnosť: 1 kg

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie