s výberom Vám radi pomôžeme, neváhajte nás kontaktovať, :)

Bronchovet 500ml

Neohodnotené

Doplnkové krmivo pre psy a mačky určené pre zmiernenie respiračných ochorení. 

€10 €8,33 bez DPH
Skladom

Doplnkové krmivo pre psy a mačky vo forme sirupu, určeného pre zmiernenie respiračných ochorení.

Odporúčame užívať: pri ochoreniach dýchacích ciest bakteriálneho, vírusového pôvodu, pre stimuláciu imunitného systému, podráždenie dýchacích ciest mechanického pôvodu, chronickej bronchitíde.

Produkt je určený pre všetky kategórie psov a mačiek je bezpečný pre gravidne a laktujúce suky, mláďatá v raste.

Doplnkové krmivo pre psy a mačky – zloženie: glukoso fruktózový sirup, extrakt Plantago lanceolata 100 000mg, extrakt Echinacea purpurea 32 000 mg, extrakt Hlíva ustričná 32 000 mg, kyselina citrónová.

Účinné obsahové látky: Beta-1,3-D-Glukany, echinacosidy, polysacharidy, triesloviny, steroly a flavonoidy, kumariny, glykosidy – aukubin, slizové látky, kyselina kremičitá.

Dávakovanie pre psa o hmotnosti 15 – 20 kg: k prevencií 5 ml denne, v prípade ochorenia 3 x 5 ml denne.

Dávkovanie pre mačku o hmotnosti 5kg: 2,5 – 5 ml denne.
Balenie: 500 ml.

Laryngotracheitida - psincový kašeľ, nákazlivé vírusové infekčné ochorenia.

Má krátku inkubačnú dobu, v priebehu, ktorej sa následne môže pridružiť sekundárna bakteriálna infekcia. V priebehu jesenných a jarných mesiacov sa ochorenia dýchacieho aparátu, nevyhýbajú psom ani mačkám. Dýchací aparát sa prostredníctvom vdychovaného vzduchu dostáva do neustáleho spojenia s vonkajším prostredím. Ak vniknú vyry alebo baktérie do dýchacích ciest, zmení sa pomer medzi obranným mechanizmom a následne môže dôjsť k infekcii dýchacích ciest. Rastlinné extrakty Echinacea purpurea, Hliva ustricová, obsahujú látky s vysokou imuno-modulačnou schopnosťou, ktoré potláčajú široké spektrum vírusov, baktérii a plesní.Obsiahnuté β-glukany aktivujú imunitné bunky, makrofágy, spolu s ďalšími bunkami imunitného systému sa podieľajú na nešpecifické imunite. Ich úlohou je mobilizovať imunitný systém, rozpoznávať a pohltiť cudzorodé látky (baktérie, vírusy) a zneškodniť poškodené bunky.
Extrakt Skorocelu kopinatného obsahuje prírodné glykosidy, saponiny, triesloviny - látky napomáhajúce upokojiť podráždenú sliznicu, podporuje skvapalnenie hlienu a odkašlávanie, pôsobí antisepticky a dezinfekčne. 
Vitamín C sa podieľa na zvýšení nešpecifickej imunity, zvyšuje obranyschopnosť voči infekciám s výrazným protivírusovým a bakteriostatickým účinkom.

Doporučujeme užívať: pri ochoreniach dýchacích ciest bakteriálneho, vírusového pôvodu, pre stimuláciu imunitného systému, podráždení dýchacích ciest mechanického pôvodu, 
chronickej bronchitíde.Produkt je určený pre všetky kategórie psov a mačiek.Doplnkové krmivo pre psy a mačky - zloženie: 
fruktózový sirup, extrakt Plantago lanceolata 100 000 mg, 
extrakt Echinacea purpurea 20 000 mg, extrakt Hliva ustricová 20 000 mg, vitamín C 2 500 mg,

Kód Kód: 102
Kategória: IMUNITA a TRÁVENIE
Hmotnosť: 0.5 kg

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie