Bronchovet 500ml

Doplnkové krmivo pre psy a mačky určené pre zmiernenie respiračných ochorení. 

€10
Skladom

Laryngotracheitida - psincový kašeľ, nákazlivé vírusové infekčné ochorenia.

Má krátku inkubačnú dobu, v priebehu, ktorej sa následne môže pridružiť sekundárna bakteriálna infekcia. V priebehu jesenných a jarných mesiacov sa ochorenia dýchacieho aparátu, nevyhýbajú psom ani mačkám. Dýchací aparát sa prostredníctvom vdychovaného vzduchu dostáva do neustáleho spojenia s vonkajším prostredím. Ak vniknú vyry alebo baktérie do dýchacích ciest, zmení sa pomer medzi obranným mechanizmom a následne môže dôjsť k infekcii dýchacích ciest. Rastlinné extrakty Echinacea purpurea, Hliva ustricová, obsahujú látky s vysokou imuno-modulačnou schopnosťou, ktoré potláčajú široké spektrum vírusov, baktérii a plesní.Obsiahnuté β-glukany aktivujú imunitné bunky, makrofágy, spolu s ďalšími bunkami imunitného systému sa podieľajú na nešpecifické imunite. Ich úlohou je mobilizovať imunitný systém, rozpoznávať a pohltiť cudzorodé látky (baktérie, vírusy) a zneškodniť poškodené bunky.
Extrakt Skorocelu kopinatného obsahuje prírodné glykosidy, saponiny, triesloviny - látky napomáhajúce upokojiť podráždenú sliznicu, podporuje skvapalnenie hlienu a odkašlávanie, pôsobí antisepticky a dezinfekčne. 
Vitamín C sa podieľa na zvýšení nešpecifickej imunity, zvyšuje obranyschopnosť voči infekciám s výrazným protivírusovým a bakteriostatickým účinkom.Doporučujeme užívať: pri ochoreniach dýchacích ciest bakteriálneho, vírusového pôvodu, pre stimuláciu imunitného systému, podráždení dýchacích ciest mechanického pôvodu, 
chronickej bronchitíde.Produkt je určený pre všetky kategórie psov a mačiek.Doplnkové krmivo pre psy a mačky - zloženie: 
fruktózový sirup, extrakt Plantago lanceolata 100 000 mg, 
extrakt Echinacea purpurea 20 000 mg, extrakt Hliva ustricová 20 000 mg, vitamín C 2 500 mg,

Dávkovanie pre psa o hmotnosti 15 - 20 kg: 
k prevencii 5 ml denne, 
v prípade ochorenia 3 x 5 ml denne.Dávkovaní pre mačku o hmotnosti 5 kg: 2,5 - 5 ml denne.

Balenie:500 ml

Kód Kód: 102
Kategória: IMUNITA a TRÁVENIE
Hmotnosť: 0.5 kg