s výberom Vám radi pomôžeme, neváhajte nás kontaktovať, :)

Dromy Echinaceový sirup 1000ml

Neohodnotené

Bylinný sirup pre kone, psy a mačky s extraktov hlivy ústričnej obsahujúci Beta 1,3 D Glukány, Kapucínku väčšiu a Echinaceu purpureou. Pre posilnenie imunitného systému a zvýšenie odolnosti organizmu.

€20 €16,67 bez DPH
Objednané

Echinacea obsahuje živicu, silicu, glukózu, fruktózu, betain, inulín a echinocosid.
Korene tiež obsahujú množstvo cenných látok predovšetkým echinakosid, 1,5% silica, inulín, polyiny, polyeny, mastné kyseliny, deriváty kyseliny kávovej, pyrrolyzidinové alkaoidy, isobutylamidy, polysacharidy, triesloviny, steroly a flavonoidy. Z rastliny sa získavajú silice, ß-sitosterol, mastné kyseliny, fenolické látky (echinakosid), polysacharidy.

Polysacharidová frakcia extraktu zvyšuje nešpecifikovanú imunitu a má výrazné protizápalové a bakteriostatické účinky.

Echinaceu by sme mohli zaradiť ako: adaptogen, antialergikum, antivirotikum, antireumatikum, antioxidant, imunostimulátor, profylaktikum, spazmolytikum. Echinacea purpurea je účinnou bylinou pre imunitu a zvýšenie odolnosti organizmu, je často nazývaná prírodným antibiotikom, pretože sa podobá svojím pôsobením penicilínu. Môže potlačovať široké spektrum vírov, baktérií a plesní. Rovnako tak ako u penicilínu záleží na tom ako sa organizmus k účinným látkam postaví s tým rozdielom, že táto liečba rastlinným prípravkom je do istej miery k organizmu selektívna a šetrná. Echinacea obsahuje látku echinacein, ktorý reaguje s enzýmom hyalurinadázou, ktorý vylučuje mikróby, aby ľahšie prešli tkanivom.

Štúdie naznačujú, že tieto látky sú veľmi efektívne v znižovaní frekvencie a závažnosti prechladnutia. Je zaujímavé, že niektoré látky obsiahnuté v Echinacei pôsobia selektívne na spomaľovanie rozširovania baktérií. Na rozdiel od ich okamžitého zabitia (všetkých) antibiotikami. Ich zložky zvyšujú množstvo buniek zodpovedných za rozvoj spájania tkaniva a tak pomáhajú stimulovať vývin nového tkaniva. Jeden z mechanizmov pôsobenia Echinacei pracuje na mnoho úrovniach a pomáha tak telu pomôcť si samo – čo je najúčinnejšia a najnebezpečnejšia metóda.   

Doplnkové krmivo pre kone, psy a mačky – zloženie:

glukozofruktozový sirup, Echinacea Purpurea extrakt 40 000 mg, Hlíva ústričná extrakt - Beta 1,3 D Glukan 20 000 mg, Kapucínka väčšia extrakt Tropaeolum majus L. 12 000 mg.

Nutričné doplnkové látky - vitamíny: vitamín C 20 000 mg.
Účinné látky: echinacosid, silice, inulin, polyiny, polyeny, mastné kyseliny, deriváty kyseliny kávovej, pyrrolyzidinové alkaloidy, isobutylamidy, polysacharidy, triesloviny, steroly a flavonoidy.
Z rastliny sa získavajú silice, ß-sitosterol, mastné kyseliny, fenolické látky (echinaakosid), polysacharidy, monoterpenové alkoholy, fenoly a ďalšie aktívne látky.

Dávkovanie pre kone o hmotnosti 550 – 600 kg: 30 – 50 ml denne do kŕmnej dávky.

Dávkovanie pre psa o hmotnosti 15 – 20 kg: k prevencií 5 ml denne, v prípade ochorenia 3 x 5 ml denne.

Dávkovanie pre mačku h hmotnosti 5 kg: 2,5 – 5 ml denne,

Balenie: 1000 ml

Kód Kód: 41
Kategória: IMUNITNÝ SYSTÉM
Hmotnosť: 1 kg

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie