Dromy Echinaceový sirup 1000ml

Pre posilnenie imunitného systému a zvýšenie odolnosti organizmu. 

€17
Skladom

Echinacea obsahuje živice, silicu, glukózu, fruktózu, betaín, inulín a echinocosid. Korene tiež obsahujú množstvo cenných látok, predovšetkýmechinakosidu, 1,5% silice, inulín, polyiny, polyeny, mastné kyseliny, deriváty kyseliny kávovej, pyrrolyzidinové alkaloidy, isobutylamidy, polysacharidy,triesloviny, steroly a flavonoidy. Z rastliny sa získavajú silice, ß-sitosterol, mastné kyseliny, fenolické látky (echinakosidu), polysacharidy. 
Polysacharidová frakcia extraktu zvyšuje nešpecifickú imunitu a má výrazné protivírusové a bakteriostatické účinky. 
Echinaceu by sme mohli zaradiť ako: adaptogén, antialergikum, antivirotikum, antireumatikum, antioxidant, imunostimulátor, profylaktikum,spazmolytikum. 
Echinacea purpurea je účinnou bylinou pre podporu imunity a zvýšenie odolnosti organizmu, je často nazývaná prírodným antibiotikom, pretože sa podobá svojím pôsobením penicilínu. 
Môže potláčať široké spektrum vírusov, baktérií a plesní. Rovnako tak ako pri penicilíne, záleží na tom, ako sa organizmus k účinným látkam postaví stým rozdielom, že táto liečba rastlinným prípravkom je do istej miery k organizmu selektívna a šetrná. 
Echinacea obsahuje látku echinacein, ktorý reaguje s enzýmom hyalurinadázou, ktorý vylučujú mikróby, aby ľahšie prešli tkanív a spôsobili infekciu.Štúdie tejto látky naznačujú, že je veľmi efektívna v znižovaní frekvencie a závažnosti prechladnutia. 
Je zaujímavé, že niektoré látky obsiahnuté v Echinacea pôsobí selektívne na spomaľovanie rozširovania baktérií, narozdiel od ich okamžitého zabitia(všetkých) antibiotikami. Iné zložky zvyšujú množstvo buniek zodpovedných za rozvoj spájajúceho tkaniva a tak pomáhajú stimulovať vývin tkanivanového. 
Jeden z mechanizmov pôsobenia Echinacei pracuje na mnohých úrovniach a pomáha tak telu pomôcť si samo - čo je najúčinnejšia a najbezpečnejšiametóda. 
Doplnkové krmivo pre kone - zloženie: 
glukozofruktozový sirup, kyselina L askorbová, Echinacea Purpurea extrakt, Hibisci flos extrakt.
Účinné látky: echinacosid, silice, inulin, polyiny, polyeny, mastné kyseliny, deriváty kyseliny kávové, 
pyrrolyzidinové alkaloidy, isobutylamidy, polysacharidy, třísloviny, steroly a flavonoidy.
Z rostliny se získávají silice, ß-sitosterol, mastné kyseliny, fenolické látky (echinaakosid), polysacharidy,
monoterpenové alkoholy, fenoly a další aktivní látky.
Dávkovanie pre kone hmotnosti 550 - 600 kg: 
30 - 50 ml denne do kŕmnej dávky.
Balenie: 1000 ml

Kód Kód: 41
Kategória: IMUNITNÝ SYSTÉM
Hmotnosť: 1 kg