s výberom Vám radi pomôžeme, neváhajte nás kontaktovať, :)

Derma 120 tbl.

Neohodnotené

Pre zdravú pokožku a kvalitné osrstenie. 

€18 €15 bez DPH
Skladom

Doplnkové krmivo pre psy a mačky určené pre udržanie kvality srsti, kože a pazúrov, zmiernenie dermatologických prejavov pokožky.

Obsahuje komplex biologicky aktívnych látok, podieľajúcich sa na zmiernení dermatologických prejavov pokožky. Pokiaľ chceme ovplyvniť kvalitu kože, v prvom rade musíme ovplyvniť procesy v živých epidermálnych bunkách. Tablety so zvýšeným obsahom Omega -3 mastných kyselín, sírnych zlúčenín, vitamínov, rastlinných extraktov a stopových prvkov v organickej forme, obsahujú komplex biologicky aktívnych látok, ktoré majú výrazný vplyv na zlepšenie zdravotného stavu pokožky, dĺžku, štruktúru a lámavosť srsti. Výrazne sa podieľajú na zmiernení prejavov kožných zápalov, alergii a na regenerácii suchej a šupinatej pokožky.

Doporučujeme užívať: pre udržanie kvality srsti, kože a pazúrov u výstavných jedincov, pri výskytu suchej a šupinatej pokožky, matné, lámavé, vypadávajúcej a jemnej srsti, pri depigmentácii. Ako podporný prostriedok liečby dermatitíd, ekzémov, chronických zmien kože a alergických kožných problémov. 
Produkt je určený pre všetky kategórie psov a mačiek, je bezpečný pre gravidne a laktujúce, mláďatá v raste. 
Zloženie: mikrokystalická celulóza, sušené kuracie mäso, sušené kvasnice kmene Saccharomyces cerevisce, 
Omega 3 EPA a DHA, Chlorella pyrenoidosa, MSM - methylsulfonylmethane, L - lysine, DL - methionin, vitamin C - kyselina L- askorbová, 
mléčnan zinečnatý trihydrát, Azadirachta indica extrakt, Equisetum arvense extrakt, biotin, vitamin E jako alfatokoferol, stearan hořečnatý, oxid křemičitý.

Dávkovanie pre psa o hmotnosti 15 kg: 2 tablety denne.

Dávkovanie pre mačku 5kg: 1 tableta denne.

Balenie: 120 tabliet.

Kód Kód: 103
Kategória: KVALITA SRSTI a POKOŽKY
Hmotnosť: 0.1 kg
Späť do obchodu