s výberom Vám radi pomôžeme, neváhajte nás kontaktovať, :)

Cod Liver 500ml

Neohodnotené

Olej z tresčích čriev s obsahom vitamínov A a D. 

Zem pôvodu: Nórsko

€14 €11,67 bez DPH
Skladom

Olej z tresčej pečene pre psy a mačky určený k obohateniu kŕmnej dávky o esenciálne mastné kyseliny, vitamíny, bez konzervantov a farbiv, farmaceutickej kvality. 
Olej z tresčej pečene je kŕmny doplnok obsahujúci esenciálne nenasýtené mastné kyseliny EPA & DHA, ktoré tvoria nevyhnutnú súčasť výživy. Esenciálny znamená, že sú pre telo nevyhnutné, pritom si však telo nedokáže vytvoriť samo a jediným zdrojom je teda potrava.

DHA - kyselina dokosahexaenová je dôležitá najmä pre riadenie a súhru životných procesov v organizme. Je dôležitou stavebnou zložkou mozgu, ktorá má nezastupiteľný vplyv na jeho vývoj i funkciu. Podieľa sa na správnej funkcii bunkových stien, je nevyhnutná pre nervový systém, vyzrievanie zrakového nervu, imunitu a srdcovo-cievny systém. Pretože plod si nedokáže túto dôležitú esenciálne mastnú kyselinu sám vyprodukovať, je pre neho zdrojom DHA výhradne matka, ktorá poskytuje DHA svojmu plodu prostredníctvom placenty a neskôr prostredníctvom materského mlieka.

Olej z tresčej pečene je tiež bohatý na prírodné obsah vitamínov A & D.

Vitamín A je potrebný pre proces videnia, reprodukciu, rast epiteliálnych buniek, ktoré sú súčasťou všetkých tkanív a podmieňujú odolnosť slizničnej bariéry voči prenikaniu infekcie. 
Vitamín D sa podieľa na procese delenia buniek, vstrebávanie vápnika a fosforu na úroveň potrebnú pre mineralizáciu kostí a pevnosť zubov.

Olej z tresčej pečene, je prospešný pre celkový zdravotný stav i prevenciu bežných ochorenia. Je bezpečný pre gravidné a laktujúce suky a šteňatá v raste. 
Odporúčame užívať: počas gravidity aj laktácie, u mladých a rastúcich jedincov, pre stimuláciu imunitného systému, poúrazové a pooperačnej starostlivosti, pre staršie jedince, vhodné aplikácie u kožných ťažkostí. 
Norský dodávateľ oleja v súlade s mezinárodným systémom GMP 
"Good Manufacture Practice" jeho účelom je zvyšovanie bezpečnosti krmív a potravín.
Zloženie: Ryby, iné vodné živočíchy a produkty z nich získané: 
olej z tresčej pečene 100%. 
Druh: Gadus morhua morhua a ďalšie druhy Gadus. 
Priemerný obsah na 5 ml oleja
Eikosapentaenová kyselina (EPA) 650 mg 
Dokosahexaenová kyselina (DHA) 550 mg 
Vitamín A 2700 mj 
Vitamín D 275 IU 
Dávkovanie pre psa s hmotnosťou 15 kg: k prevencii 10 ml denne. K zlepšeniu kondície 15 ml denne.
Dávkovanie pre mačku o hmotnosti 5kg: 2,5 - 5 ml denne.
Balenie: 500 ml

Kód Kód: 82
Kategória: OLEJE PRE B.A.R.F.
Hmotnosť: 0.5 kg

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie