s výberom Vám radi pomôžeme, neváhajte nás kontaktovať, :)

Omega 3 EPA&DHA kapsule

Neohodnotené

Omega 3 kapsule s vysokým obsahom EPA & DHA.

Zem pôvodu: Island

€11 €9,17 bez DPH
Skladom

Kapsle Omega 3 EPA A DHA pro psy a kočky určené k obohacení krmné dávky o esenciální mastné kyseliny, bez konzervantů a barviv, farmaceutické kvality. 
Omega 3-mastné nenasýtené kyseliny tvoria nevyhnutnú súčasť výživy, pretože majú významné účinky na celý organizmus, najmä pre riadenie a súhru životných procesov. 
Podpora správneho vývoja mozgových štruktúr u mladých rastúcich jedincov. Priaznivo ovplyvňujú kardiovaskulárny, svalový, nervový, respiračné, imunitný, tráviaci systém 
aj vývoj úlodu počas gravidity.

Omega 3 fish kapsule EPA & DHA chránia cievny aparát, udržiava dostatočný prietok krvi orgány a svaly náročnými na zásobenie kyslíkom, čo je vhodné predovšetkým u aktívnych plemien, 
ktorá potrebujú hospodáriť s energiou (agility, pracovné plemená, lovecké). Vhodné podávanie u starších psov postihnutých artritídou. Preukázateľný účinok zníženie počtu leukocytov - zápalom, ktoré majú vplyv na stuhnutosť aj citlivosť nosných kĺbov. Podávanie oleja počas krátkej doby napomáha zlepšovať stav kože a srsti, vhodné pre suchú a šupinatú kožu, atopický ekzém. 
Optimálna dĺžka užívania 60 - 90 dní 2 x ročne. 
Odporúčame podávať: pri atopických ekzémoch, suchej a zosilnené kožu a šupinatú povrchu kože, stimulácia imunitného systému, zvýšenie športovej výkonnosti, zlepšenie prekrvenia svalov, 
regulácia kyseliny mliečnej po fyzickej námahe, úprava hormonálnych funkciu. U starších jedincov, zlepšenie hybnosti najmä nosných kĺbov. 
Produkt je učený pre všetky kategórie psov a mačiek, je bezpečný pre gravidne a laktujúce suky, mláďatá v raste.

Obsah účinných látok v 2 kapsuliach: 

šetidruhový rybí olej omega 3 2200 mg z toho EPA - kyselina eikosapentaenová 360 mg z toho DHA - kyselina dokosahexaenová 240 mg

Dávkovanie pre psa s hmotnosťou 15 kg: 
pri ťažkostiach 2 kapsule denne po dobu 10-20 dní. 
Po tejto dobe pokračovať v zníženom dávkovaní 1 kapsula denne.

Dávkovanie pre mačku o hmotnosti 5 kg: 1 kapsula denne.

 

Podávajte denne po dobu 2 - 3 mesiacov. U chronických stavov je možné nepretržité podávanie. 
Islandský dodávateľ oleja je vedúcou spoločnosťou v oblasti výskumu, vývoja, spracovanie, morských lipidov. Je schválený islandskú agentúrou pre kontrolu liečiv (IMCA)) 
a je plne v súlade medzinárodným systémom GMP "Good Manufacture Practice" ktorého účelom je zvyšovanie bezpečnosti krmív a potravín. 
Balenie: 100 kapsúl.

Kód Kód: 80
Kategória: RASTLINNÉ A ŽIVOČIŠNE OLEJE
Hmotnosť: 0.2 kg
Späť do obchodu