Dromy Boswellia Liquid 1000ml

Kombinácia aktívnych látok pre dlhodobé pohybové problémy.

€25
Skladom

Kombinácia aktívnych látok pri akútnych pohybových problémoch.

Extrakt z Boswellie Serraty obsahuje vysoké množstvo boswellových kyselín, ktoré vykazujú protizápalový a imunomodulačný účinok jak v akútnych, tak chronických zápaloch. Pôsobí na uvoľnenie rannej tuhosti a zvyšuje pohyblivosť predovšetkým nosných kĺbov. Obnovuje krvné cievy poškodené zápalom a tým zlepšuje aj prekrvenie tkaniva. Účinok extraktu z Boswellie Serraty je veľmi rýchly a nastupuje obvykle do 5-tich dní od začiatku podávania. Mechanizmus jeho pôsobenia je podobný ako u nesteroidných antireumatík, avšak je bezpečný, nemá negatívne účinky na tráviaci trakta je dobre znášaný.

Pridané antioxidanty vitamínu C, ktorý je dôležitý pri produkcií kolagénu a vitamín E má za úlohu chrániť štruktúry chrupavky pred voľnými radikálmi.

Organická forma horčíku je podstatná pre akékoľvek pohyb a výkon, udržuje funkčnosť svalov a nervov, stabilný srdečný rytmus a zdravý imunitný systém. Pri športe je energia niekoľko násobne vyššie spotrebovaná, preto je potrebné doplňovať i tento minerál, ktorý je podstatný pre metabolizmus vápniku a draslíku. Horčík najviac pôsobí relaxačne na svaly a pomáha tak predchádzať kŕčom, ktoré sa u športových koní môžu vyskytovať.

Identifikácia doplnkové krmiva: pri akútnych pohybových obťažiac (opuchy, nálevy, phlegmone), po úrazová a pooperačná starostlivosť o pohybový aparát, ochrana a regenerácia po intenzívnej športovej záťaže, znížená pohyblivosť u starších koní.

Doporučené dávkovanie: 50 ml na deň pre kone o hmotnosti 550-600 kg

Balenie: 1000ml

Obsah na 1000ml:

Boswellia serrata extrakt 65% 184 610 mg 
Vitamin E 6 000 mg 
Vitamin C - Controlled Release 4 000 mg 
Horčík (Mg) - organická forma 4 000 mg 
Vodné extrakty kopriva, preslička Ad 1l 

Kód Kód: 1
Kategória: POHYBOVÝ APARÁT
Hmotnosť: 1 kg