s výberom Vám radi pomôžeme, neváhajte nás kontaktovať, :)

Dromy Imuno Herbal Mash 1500g

Neohodnotené

100% bylinný mash pre podporu imunitného systému.

€23 €19,17 bez DPH
Skladom

Imuno herbal mash je 100 % bezprašná bylinná zmes určená k podpore látkovej výmeny a obranyschopnosti organizmu v priebehu jesenných až do jarných období. Obsahuje látky, ktoré sa podieľajú na zvýšení odolnosti organizmu voči infekciám, pôsobí antisepticky, protizápalovo, podporuje detoxikáciu organizmu. Pôsobením látok sa podieľa na zlepšení peristaltiky žalúdku a čriev, čím prispieva k lepšiemu zužitkovaniu krmiva.

Doplnkové krmivo je bohaté na prírodné vitamíny skupiny A, C, E, K, draslík, niacín, riboflavín a ďalšie blahodarne pôsobiace látky ako echinacín, chamazulen, flavonoidy, horčiny, triesloviny, živica, silica, slizy, nenasýtené mastné kyseliny.

Imuno herba mash zamiešajte do krmiva je vysoko účinnou lahôdkou pre koňa. 100% prírodný produkt, bez chemických pridaných látok, určený pre všetky kategórie koní.

Doplnkové krmivo pre kone - zloženie: echinacea purpurea, žihľava list, breza list, citrónová tráva, harmanček kvet, nevädza kvet s kalichom, ibištek sudánsky kvet, nechtík lekársky, púpava list a kvet, šípky plod rez, lanové semeno, hydrotermizovaná mrkva, ostropestricový olej.

Doporučené dávkovanie: 1 hrsť - cca ± 60 g pre kone o hmotnosti 500kg. Zmes zalejte teplou vodou a zamiešajte do kŕmnej dávky.

Dávkovanie prispôsobte aktuálnej hmotnosti a zdravotnému stavu zvieraťa.

Balenie: 1500g

Kód Kód: 39
Kategória: TRÁVIACI APARÁT
Hmotnosť: 1.5 kg
Späť do obchodu