Dromy Jatrík 525g

Pre účinnú detoxikáciu a regeneráciu čriev. 

€24
Skladom

PRE CELKOVÚ DETOXIKÁCIU A REGENERÁCIU ORGANIZMU 
Doplnkové krmivo pre kone je zamerané predovšetkým na detoxikáciu a regeneráciu organizmu a odvod kyselín, toxínov a balastných látok z tela. Aktivujehlavné detoxikačné okruhy (pečeň, obličky, pľúca, hrubé črevo). Odporúča sa užívať po liečbe ATB, NSAiD, zápaloch tráviaceho traktu, pooperačných apoúrazových stavoch, vysokej športovej záťaži, ekzémoch, alergiách, kožných ochoreniach. Vhodné pre stresované a staršie kone. 
Biologicky aktívny komplex zlepšuje využitie látok obsiahnutých v kŕmnej dávke, podporuje a skracuje medikamentóznu liečbu, zlepšuje trávenie,peristaltiku žalúdka a čriev.
Fyzická aj psychická pohoda koňa úzko súvisí so zdravým zažívaním a správnou funkciou pečene. 
Ostropestrec mariánsky, extrakt - obsahuje veľké množstvo aktívnych látok - silybín, silydianin, silychristín, chráni a posilňuje pečeňové bunky apodporuje ich obnovu. Je mocným antioxidantom, bráni poškodeniu buniek a zlepšuje trávenie tukov. 
Yucca shidigera extrakt - prečisťuje organizmus od toxických látok, napomáha vyplavovaniu kyseliny mliečnej zo svalov. Má vplyv na stimuláciuimunitného systému, priaznivo pôsobí na metabolizmus buniek vylučujúcich tráviace enzýmy, zlepšuje zažívanie, využitie a vstrebávanie potravy.
YEA SACC ® 1026 - živá kvasinková kultúra - probiotiká, ktoré obnovujú prirodzenú rovnováhu črevnej mikroflóry a tým podporujú vstrebávanie živín.Ascophyllum nodosum - morské riasy majú schopnosť extrahovať makro a mikroprovky z morskej vody, ktoré následne ukladajú vo svojich bunkových stenách. Poskytujú prírodný zdroj vitamínov, organicky viazaných prvkov.
DL-metionín - detoxikačná aj antioxidačná aminokyselina, je zdrojom nevyhnutnej síry, pomáha z organizmu odstraňovať voľné radikály a ťažké kovy.Urtica diodica - Žihľava dvojdomá - má mimoriadne pôsobenie na metabolizmus a fyziologické funkcie, napomáha pri čistení organizmu, najmä v oblastikrvi, obličiek a pečene, pôsobí pozitívne 
pri nedostatku železa v krvi, zlepšuje látkovú výmenu. 
Indikácia doplnkového krmiva: doplnková liečba po aplikácii ATB, NSAiD, podpora regenerácie tkaniva pečene, podpora detoxikácie organizmu po športovej sezóne a ochorení. 
Zootechnické doplnkové látky:Látky zvyšujúce stráviteľnosť, stabilizátor črevnej flóry, mikroorganizmy:
Saccharomyces cerevisiae CBS 493,94 -1x10¹¹CFU/1 kg.
Odporúčané dávkovanie: 40 g na deň pre kone s hmotnosťou 550-600 kg.

Balenie: 525 g

Obsah na 1 kg:YEA SACC ®1026 250 000 mg 
Chlorella Pyrenoidosa 125 000 mg 
Kopřiva dvoudomá 125 000 mg 
Silybum marianum extrakt 80:1 62 500 mg 
Heřmánek lékařský 50 000 mg 
DL-methionin 50 000 mg 
Yucca shidigera extrakt 37 500 mg 

Kód Kód: 38
Kategória: TRÁVIACI APARÁT
Hmotnosť: 0.525 kg