Dromy Gastroline 3000g

Pre podporu a obnovu črevnej mikroflóry. 

€36
Skladom

OBNOVA A REGENERÁCIA ČREVNEJ MIKROFLÓRY

Symbiotický komplex živých kvasinkových kultúr a probiotík slúžiaci k obnove a regenerácii prirodzenej rovnováhy črevnej mikroflóry. Probiotický kmeňSacharomyces cerevisiae ®1026 využíva škodlivé látky spôsobujúce nadmerné prekyslenie tráviaceho traktu, čím vytvára ideálne prostredie pre rast a rozmnožovanie potrebných bunkových mikroorganizmov, ktoré zaisťujú trávenie a vstrebávanie živín z kŕmnej dávky.

Doplnkové krmivo celkovo obnovuje a udržuje optimálne prostredie v tráviacom trakte, umožňuje maximálne využitie zložiek kŕmnej dávky, zlepšuje chuť k príjmu potravy a trávenie vlákniny, predovšetkým u starších koní. Tráviaci trakt koňa na vysoké dávky koncentrovaných krmív nie je prispôsobený, čím sa dostávame do rozporu s využitím koňa pre vrcholový šport.

Gastroline prispieva k vybalansovaniu týchto nepomerov u športových koní a pomáha minimalizovať negatívne vplyvy na tráviaci trakt. Je súčasne zdrojom vysoko vstrebateľného biologicky aktívneho vápniku a taktiež významným zdrojom dôležitých minerálnych látok a stopových prvkov nevyhnutných pre celkové zdravie organizmu.Doplnkové krmivo je určené k redukcii a prevencii stresových reakcií gastrointestinálneho aparátu.

Ochrana povrchu žalúdočnej sliznice a neutralizáciu žalúdočných kyselín s pomalým nástupom účinkom a s predĺženým pôsobením pomáha eliminovať problémy žalúdočných vredov. Vďaka špeciálnej štruktúre má doplnok výbornú schopnosť dlhodobo regulovať hladinu žalúdočných kyselín a tým podporiť začiatok správneho zažívania.

Indikácia doplnkového krmiva: hnačkové a zácpové ochorenia, antibiotická terapia, ochorenia tráviaceho traktu, po-kolikové stavy, regenerácie žalúdočnej sliznice, podpora liečby žalúdočných vredov, obmedzenie stresových situácií - spôsobených presunmi na preteky, výcvik, odstav žriebät, posilnenie imunity pred začatím športovej sezóny.

Obnova mikrobiálneho prostredia trvá 4 - 6 týždňov, užívanie by nemalo byť kratšie, ako je táto doba.

Doplnkové krmivo pre kone zloženie v 1kg:

  • Vápnik (Ca) 150g
  • Horčík (Mg) 25g
  • Sodík (Na) 6g
  • Fosfor (P) 0,28g
  • Yea Sacc ®1026 400,000mg
  • Chlorella Pyrenoidosa - sladkovodná riasa 40,000mg
  • Yucca shigidera extrakt 10,000mg

Doporučené dávkovanie: 75g na deň pre kone o hmotnosti 550 - 600kg. 1 odmerka= ± 20g

Balenie: 3000 g

Obsah

Vápník (Ca) 11% 
Hořčík (Mg) 1,7% 
Sodík (Na) 0,4% 
Fosfor (P) 0,3% 
Lithothamnium 333,3 g 
Yea Sacc ®1026 226 670 mg 
Chlorella Pyrenoidosa - řasa 26 670 mg mg 
Yucca shidigera extrakt 6 700 mg 

Kód Kód: 7
Kategória: PRE KONE
Hmotnosť: 3 kg