s výberom Vám radi pomôžeme, neváhajte nás kontaktovať, :)

Dromy Pulmonex 1,5kg

Neohodnotené

Pri chronickom ochorení dýchacích ciest. 

€36 €30 bez DPH
Skladom

Doplnkové Krmivo pre kone s obsahom bylinných extraktov vykazujúce imunostimulačné, protizápalové a bronchodilatačné účinky.

Doplnkové krmivo pre kone s obsahom bylinných extraktov vykazujúce imunostimulačné, protizápalové a bronchoditálne účinky. Vhodné pre kone s chronickým postihnutím dýchacieho aparátu. U chronického postihnutiu dýchacieho aparátu sa prevažne jedná o alergickú odpoveď imunitného systému, ktorý prichádza do kontaktu s organickými alergénmi, ako sú mnohé plesne, prvoky a mechanické častice prachu zo sena, slamy a prostredia stajne. Prejavuje sa častým zhoršením dýchania, suchým a neproduktívnym kašľom, ktorý z počiatku nesprevádza výtok z nozdier. Príčina alergickej reakcie je daná aktuálnym stavom imunitného systému koňa.

Pulmonex obsahuje bylinné extrakty, vitamíny, stopové prvky, ktoré sa významne podieľajú na stimulácii imunitného systému, na riedení hlienu v dýchacích cestách a vykazujú významnú antioxidačnú aktivitu.

Vitamín C - riadené uvoľňovanie a extrakt zeleného čaju, MSM - Methylsulfonylmethan - antioxidanty a bioflavonoidy podieľajúce sa na znížení oxidačného stresu, ktorý vzniká prítomnosťou škodlivých kyslíkových radikálov.

Jablčný ocot - napomáha stabilizovať pH v tráviacom trakte. Významne sa podieľa na stimulácii imunitného systému a zlepšení metabolických pochodov. Obsahuje veľmi prospešné enzýmy podieľajúce sa na detoxikácii organizmu. Eukalyptus - vykazuje silné antiseptické účinky.

Zázvor, pravý extrakt - pôsobí spazmolyticky, priaznivo ovplyvňuje periférne prekrvenie a pôsobí protizápalovo.

Adhathoda vasica - pôsobí silne protizápalovo, ako bronchodilatans a expektorans. Znižuje viskozitu bronchiálneho sekrétu a uľahčuje vykašliavanie.

Cesnak pravý - priaznivo ovplyvňuje črevnú mikroflóru, pôsobí detoxikačne, spazmolyticky a anthelminticky, pôsobí podporne proti infekčným ochoreniam.

Omán pravý - napomáha regulovať vylučovanie vody, čo má význam pri všetkých zápalových procesoch v tele.

Materina dúška obyčajná, extrakt - má baktericídne, dezinfekčné, expektoračné, spazmolytické a protizápalové účinky.

Upozornenie: doplnkové krmivo používajte po odznení akútnych príznakov prejavov dušnosti.

Pri podávaní akéhokoľvek kŕmneho doplnku, ktorý má ovplyvňovať dýchacie funkcie, je potrebné brať do úvahy spôsob ustajnenia, kvalitu kŕmnej dávky a pravidelnú formu tréningu s ohľadom na využitie koňa a jeho aktuálny zdravotný stav.

Dávkovanie: 25g denná dávka pre kone 550 až 600 kg.

Balenie: 1500g.

Zloženie na kg doplnkového krmiva

Eucalyptus globulus bylina 100 000 mg 
Fucus vesiculosus bylina 100 000 mg 
Adhatoda vasica extrakt 83 330 mg 
MSM - methylsulfonylmethan 66 670 mg 
Panax ginseng extrakt 50 000 mg 
Inula helenium bylina 50 000 mg 
Jablečný ocet 33 330 mg 
Vitamin C s postupným uvolňováním 33 330 mg 
Allium ursinum bylina 33 330 mg 
Green tea extrakt 26 670 mg 
Thymus serpyllum extrakt 26 670 mg 
Hedera helix extrakt 20 000 mg 

Kód Kód: 15
Kategória: DÝCHACÍ SYSTÉM
Hmotnosť: 0.75 kg
Späť do obchodu