s výberom Vám radi pomôžeme, neváhajte nás kontaktovať, :)

Dromy Elektrolyt

2 hodnotenia

Pre účinnú regeneráciu po športovom výkone aj u dehydratácii organizmu. 

od €13 od €10,83 bez DPH
Zvoľte variant
g: 1000g
Skladom | 134/100
€13
€10,83 bez DPH
g: 2500g
Skladom | 134/250
€27
€22,50 bez DPH

PRE ÚČINNÚ REGENERÁCIU PO ŠPORTOVOM VÝKONE AJ PRI DEHYDRATÁCII ORGANIZMU 
Kŕmny doplnok s obsahom dôležitých elektrolytov a vitamínov na glukózovom a aminokyselinovom základe. Obsahuje koncentrovanú dávku vitamínov,ktoré pomáhajú organizmu normalizovať metabolizmus na optimálnu fyziologickú hranicu a tým skracuje potrebnú dobu regenerácie. 
Po každom fyzickom výkone dochádza k narušeniu rovnováhy vnútorného prostredia, ku kumulácii únavy a hromadeniu škodlivých metabolitov.

Antioxidanty vitamíny C & E pomáhajú chrániť svalové vlákna ničením "voľných radikálov", škodlivého vedľajšieho produktu, vznikajúceho pri prácisvalov. 
Neesenciálne aminokyseliny podporujúce zvýšenie energetického výdaja pri svalovej činnosti. Pomáha znižovať a odďaľovať nástup vyčerpania a urýchľuje regeneráciu organizmu po akejkoľvek fyzickej záťaži, zlepšuje absorpciu elektrolytov vtráviacom trakte. 
Glukóza - jediná forma cukru, ktorá prúdi v krvi, dostáva sa do celého tela, kde sa využíva ako pohotovostný zdroj energie. Ukladá sa vo svaloch apečeni vo forme glykogénu. 
Znížená hladina elektrolytov vedie u koní k zníženiu výkonnosti v dôsledku dehydratácie, svalovým problémom ako napr. myopatie k tvorbe kyselinymliečnej vo svaloch. Straty elektrolytov sa výrazne zväčšujú v teplom počasí a pri zvýšenej záťaži. Vtedy je potrebné venovať ešte väčšiu dôležitosť pravidelnému podávanieelektrolytov. 

Spôsob použitia: pre vyrovnanie strát elektrolytov vylúčených potením, pri zvýšenej záťaži, regenerácia svalstva po prekonanej myopatii, pri stavochvyvolávajúcich nadmerné potenie (vysoké teploty v letnom období, nadmerné potenie, hnačkové ochorenia, horúčkovité ochorenie, stresové situácie,vyvolanej cestovaním, zmenou prostredia).

Dávkovanie: 2 odmerky ± 50 g denne vmiešať do kŕmnej dávky. Pre kone o hmotnosti 550 - 600 kg 

Balenie: 1000 g alebo 2500 g

Obsah v 1 kg doplnkového krmiva:

Glycine 125 g 
Draslík - K 92,5 g 
Sodík - Na 77,5 g 
Vápník - Ca 32,5 g 
Hořčík - Mg - organicka forma 17,4 g 
Vitamin C 20 000 mg 
Vitamin E 9 000 mg 

Kód Kód: 134/100
Kategória: SVALOVÝ APARÁT
Späť do obchodu