s výberom Vám radi pomôžeme, neváhajte nás kontaktovať, :)

Dromy Elektrolyt

Neohodnotené

Pre účinnú regeneráciu po športovom výkone aj u dehydratácii organizmu. 

od €14 od €11,67 bez DPH
Zvoľte variant
g: 1000g
Skladom | 134/100
€14
€11,67 bez DPH
g: 2500g
Skladom | 134/250
€26
€21,67 bez DPH

PRE ÚČINNÚ REGENERÁCIU PO ŠPORTOVOM VÝKONE AJ PRI DEHYDRATÁCII ORGANIZMU 
Kŕmny doplnok s obsahom dôležitých elektrolytov a vitamínov na glukózovom a aminokyselinovom základe. Obsahuje koncentrovanú dávku vitamínov,ktoré pomáhajú organizmu normalizovať metabolizmus na optimálnu fyziologickú hranicu a tým skracuje potrebnú dobu regenerácie. 
Po každom fyzickom výkone dochádza k narušeniu rovnováhy vnútorného prostredia, ku kumulácii únavy a hromadeniu škodlivých metabolitov.

Antioxidanty vitamíny C & E pomáhajú chrániť svalové vlákna ničením "voľných radikálov", škodlivého vedľajšieho produktu, vznikajúceho pri prácisvalov. 
Neesenciálne aminokyseliny podporujúce zvýšenie energetického výdaja pri svalovej činnosti. Pomáha znižovať a odďaľovať nástup vyčerpania a urýchľuje regeneráciu organizmu po akejkoľvek fyzickej záťaži, zlepšuje absorpciu elektrolytov vtráviacom trakte. 
Glukóza - jediná forma cukru, ktorá prúdi v krvi, dostáva sa do celého tela, kde sa využíva ako pohotovostný zdroj energie. Ukladá sa vo svaloch apečeni vo forme glykogénu. 
Znížená hladina elektrolytov vedie u koní k zníženiu výkonnosti v dôsledku dehydratácie, svalovým problémom ako napr. myopatie k tvorbe kyselinymliečnej vo svaloch. Straty elektrolytov sa výrazne zväčšujú v teplom počasí a pri zvýšenej záťaži. Vtedy je potrebné venovať ešte väčšiu dôležitosť pravidelnému podávanieelektrolytov. 

Spôsob použitia: pre vyrovnanie strát elektrolytov vylúčených potením, pri zvýšenej záťaži, regenerácia svalstva po prekonanej myopatii, pri stavochvyvolávajúcich nadmerné potenie (vysoké teploty v letnom období, nadmerné potenie, hnačkové ochorenia, horúčkovité ochorenie, stresové situácie,vyvolanej cestovaním, zmenou prostredia).

Dávkovanie: 2 odmerky ± 50 g denne vmiešať do kŕmnej dávky. Pre kone o hmotnosti 550 - 600 kg 

Balenie: 1000 g alebo 2500 g

Obsah v 1 kg doplnkového krmiva:

Glycine 125 g 
Draslík - K 92,5 g 
Sodík - Na 77,5 g 
Vápník - Ca 32,5 g 
Hořčík - Mg - organicka forma 17,4 g 
Vitamin C 20 000 mg 
Vitamin E 9 000 mg 

Kód Kód: 134/100
Kategória: SVALOVÝ APARÁT

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie