s výberom Vám radi pomôžeme, neváhajte nás kontaktovať, :)

Malpicoll

Neohodnotené

Bioaktívne kolagéne peptidy s prírodným obsahom vitamínu C z tropickej čerešne Aceroly. 

od €12 od €10 bez DPH
Zvoľte variant
g: 1000g
Skladom | 305/100
€22
€18,33 bez DPH
g: 250g
Skladom | 305/250
€12
€10 bez DPH

Doplnkové krmivo pre psy a mačky pre podporu väzov, šliach a svalov.
Kolagén je najčastejšie sa vyskytujúca živočíšna bielkovina, ktorá je dôležitou súčasťou všetkých spojivových a podporných tkanív. 
Základnou stavebnou jednotkou tejto bielkoviny sú peptidy. 

Kolagéne peptidy sú základnou účinnou látkou kolagénych arthronutraceutík, stimulujúce množenie chrupavkových buniek, ktoré zvyšujú syntézu chrupavkového kolagénu a regenerujú tak kolagéne štruktúry chrupavky tvoriaci pohybový aparát. Nová generácia aktívnych ingrediencii Bioactive Collagen Peptides - Petagile®, pôsobia na príčiny zhoršenej mobility a nie len na symptómy. Pri perorálnym podávaní sa Bioactive Collagen Peptides- Petagile® za pomoci enzymatického štiepenia dostávajú do zažívacieho traktu odkiaľ sa cez lymfatický systém a krvný obeh vstrebávajú do kĺbového tkaniva a buniek čím zaisťujú vysokú vstrebateľnosť. 

Bioactive Collagen Peptides - Petagile® majú schopnosť v priebehu 12 týždňov vytvárať v medzibunkovom priestore vysoko usporiadané vláknité fibrily, ktoré sú ku sebe pevne viazané a tým je daná základná funkcia kolagénu v tkanivách a tou je pružnosť i pevnosť. Pre účinnú a prirodzenú tvorbu kolagénu, ktorá s vekom klesá je nutný vitamín C. Vitamín C v prírodnej forme v spojení s Bioactive Collagen Peptides® je dôležitým faktorom, ktorý je zodpovedný za vznik plne funkčného kolagénu. 

Acerola - Barbadoská čerešňa jej plody obsahujú najväčší prírodný obsah vitamínu C a ďalšie zdravie prospešné látky (vitamíny  A, B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9, E; minerály ako napr. draslík, horčík, zinok, vápnik, železo, meď, fosfor, glukózu, fruktózu, sacharózu a ďalšie dôležité bioflavonoidy). 
Vitamín C v prirodzenej prírodnej forme prispieva k udržaniu funkcie imunitného systému. Významne sa podieľa na ochrane buniek pred oxidatívnym stresom, prispieva k regenerácii redukovanej formy vitamínu E a zvyšuje vstrebávanie železa.

Doporučujeme užívať: u rastúcich jedincov a šteniat obrích plemien, pre psy kŕmené surovou stravou, športovo zaťažované, u poúrazovej a pooperačnej starostlivosti, pre zlepšenie hybnosti u starších jedincov, v prípade degeneratívneho ochorenia pohybového aparátu. 
Produkt je určený pre všetky kategórie psov a mačiek, je bezpečný pre kotné a laktujúce i mláďatá v raste. 

Doplnkové krmivo pre psy a mačky - zloženie:
kolagéne peptidy Bioactive Collagen Peptides® Petagile® 950 g, Acerola - Malpighia glabra 50 g.

Dávkovanie pre psa o hmotnosti 15 kg: 1 odmerka = ± 10 g.
k prevencii 2 g denne ± 1/4 odmerky.
Pri zvýšenie záťaži, rastu, u starších jedincov, poúrazová a pooperačná starostlivosť:
5 g denne ± 1/2 odmerky.

Dávkovanie pre mačku 5 kg: 2 g denne ± 1/4 odmerky.
Podávajte denne po dobu 2 - 3 mesiacov. U chronických stavov je možné nepretržité podávanie.

Balenie: 250 g
Balenie: 
1000 g

Kód Kód: 305/250
Kategória: KĹBOVÁ VÝŽIVA

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie