s výberom Vám radi pomôžeme, neváhajte nás kontaktovať, :)

Malpicoll

Neohodnotené

Bioaktívne kolagéne peptidy s prírodným obsahom vitamínu C z tropickej čerešne Aceroly. 

od €12 od €10 bez DPH
Zvoľte variant
g: 1000g
Skladom | 305/100
€22
€18,33 bez DPH
g: 250g
Skladom (3 ks) | 305/250
€12
€10 bez DPH

Doplnkové krmivo pre psy a mačky pre podporu väzov, šliach a svalov.
Kolagén je najčastejšie sa vyskytujúca živočíšna bielkovina, ktorá je dôležitou súčasťou všetkých spojivových a podporných tkanív. 
Základnou stavebnou jednotkou tejto bielkoviny sú peptidy. 

Kolagéne peptidy sú základnou účinnou látkou kolagénych arthronutraceutík, stimulujúce množenie chrupavkových buniek, ktoré zvyšujú syntézu chrupavkového kolagénu a regenerujú tak kolagéne štruktúry chrupavky tvoriaci pohybový aparát. Nová generácia aktívnych ingrediencii Bioactive Collagen Peptides - Petagile®, pôsobia na príčiny zhoršenej mobility a nie len na symptómy. Pri perorálnym podávaní sa Bioactive Collagen Peptides- Petagile® za pomoci enzymatického štiepenia dostávajú do zažívacieho traktu odkiaľ sa cez lymfatický systém a krvný obeh vstrebávajú do kĺbového tkaniva a buniek čím zaisťujú vysokú vstrebateľnosť. 

Bioactive Collagen Peptides - Petagile® majú schopnosť v priebehu 12 týždňov vytvárať v medzibunkovom priestore vysoko usporiadané vláknité fibrily, ktoré sú ku sebe pevne viazané a tým je daná základná funkcia kolagénu v tkanivách a tou je pružnosť i pevnosť. Pre účinnú a prirodzenú tvorbu kolagénu, ktorá s vekom klesá je nutný vitamín C. Vitamín C v prírodnej forme v spojení s Bioactive Collagen Peptides® je dôležitým faktorom, ktorý je zodpovedný za vznik plne funkčného kolagénu. 

Acerola - Barbadoská čerešňa jej plody obsahujú najväčší prírodný obsah vitamínu C a ďalšie zdravie prospešné látky (vitamíny  A, B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9, E; minerály ako napr. draslík, horčík, zinok, vápnik, železo, meď, fosfor, glukózu, fruktózu, sacharózu a ďalšie dôležité bioflavonoidy). 
Vitamín C v prirodzenej prírodnej forme prispieva k udržaniu funkcie imunitného systému. Významne sa podieľa na ochrane buniek pred oxidatívnym stresom, prispieva k regenerácii redukovanej formy vitamínu E a zvyšuje vstrebávanie železa.

Doporučujeme užívať: u rastúcich jedincov a šteniat obrích plemien, pre psy kŕmené surovou stravou, športovo zaťažované, u poúrazovej a pooperačnej starostlivosti, pre zlepšenie hybnosti u starších jedincov, v prípade degeneratívneho ochorenia pohybového aparátu. 
Produkt je určený pre všetky kategórie psov a mačiek, je bezpečný pre kotné a laktujúce i mláďatá v raste. 

Doplnkové krmivo pre psy a mačky - zloženie:
kolagéne peptidy Bioactive Collagen Peptides® Petagile® 950 g, Acerola - Malpighia glabra 50 g.

Dávkovanie pre psa o hmotnosti 15 kg: 1 odmerka = ± 10 g.
k prevencii 2 g denne ± 1/4 odmerky.
Pri zvýšenie záťaži, rastu, u starších jedincov, poúrazová a pooperačná starostlivosť:
5 g denne ± 1/2 odmerky.

Dávkovanie pre mačku 5 kg: 2 g denne ± 1/4 odmerky.
Podávajte denne po dobu 2 - 3 mesiacov. U chronických stavov je možné nepretržité podávanie.

Balenie: 250 g
Balenie: 
1000 g

Kód Kód: 305/250
Kategória: KĹBOVÁ VÝŽIVA
Späť do obchodu