Dromy Devil´s Flex Liquid 1000ml

Pre zmiernenie symptómov zápalového a degeneratívneho ochorenia pohybového aparátu. 

€25
Skladom

Kŕmný doplnok s obsahom rastlinných extraktov vykazujúce analgetické a antiflogistické účinky. Podporuje regeneráciu mäkkých tkanív. Vhondé pre vysoko zaťažované športové kone, pre kone, u ktorých bolo diagnostikované degeneratívne ochorenie pohybového aparátu, pre urýchlenie poúrazovej a pooperačnej staroslivosti.

Obsahuje zložky, ktoré sa výrazne podieľajú na: omedzení zápalových procesov, regenerácie tkáne po prekonanom zápalu, intenzívnej podpore lymfatického a obehového systému, účinnej ochrane buniek, pred poškodením voľnými radikálmi.

Účinok extraktu je veľmi rýchly a nastupuje obvykle - do 5tich dní od začiatku podávania. Mechanizmus jeho pôsobenia je podobný ako u nesteroidných anti-reumatik, je bezpečný a nemá negatívne účinky na tráviaci trakt, je veľmi dobre znášan.

Devil´s Flex liquid ponúka kombináciu aktívnych látok, ktoré účinne pôsobia na zmiernenie symptomov zápalových a degeneratívnych procesov pohybového aparátu.

Upozornenie: Obsahuje zložky uvedené v zozname zakázaných látok, doporučujeme vysadiť 7 dní pred plánovanou súťažou!! Nepoužívajte v priebehu žrebnosti a laktácie!!

Zloženie: vodné extrakty žihlava, praslička, MSM - methylsulfonylmethane, Boswellia serrrata extrakt, salicin willow bark extrakt, harpagophyt procumbens extrakt, vitamín C - kyselina L askorbová, Horčík - Mg, yucca shidigera extrakt.

Doplnkové dávakovanie pre kone o hmotnosti 550 - 600 kg: pri akútnych prípadoch a zraneniach po dobu 5tich dní 50 ml denne. Následne pokračovať 30 ml denne do kŕmnej dávky.

Pred použitím pretrepať !!

Balenie: 1000 ml

Kód Kód: 9
Kategória: POHYBOVÝ APARÁT
Hmotnosť: 1 kg