Balancer BARF 8in1

Špeciálne doplnkové krmivo určené k vybalansovaniu kŕmnej dávky psov a mačiek kŕmených stravou B.A.R.F., a verenou stravou. 

€39 €16 od €16
Objednané Objednané Zvoľte variant

Doplnkové krmivo pre psov BALANCER - BARF 8 in 1, je špeciálne doplnkové krmivo určené k vybalancovaniu kŕmnej dávky psov a mačiek kŕmených surovou stravou BARF. 
Doplnkové krmivo je vyrobené zo 100% prírodných zložiek bez konzervantov, stabilizátorov a farbív. 
Obsahuje iba suroviny farmaceutickej kvality.

Zvápenatené morské riasy rodu Lithothamnium ako prírodný multiminerálny zložka 
prináša do kŕmnej dávky zdroj vysoko vstrebateľného biologicky aktívneho vápnika a dôležitých minerálnych látok, stopových prvkov nevyhnutných pre celkové zdravie, pružnosť a pevnosť kostí a tiež zažívanie. Poskytujú organickú formu vápnika pre vybalansovaniu nadbytku fosforu pri kŕmení surovým mäsom.

Hnedá morská riasa Ascophyllum nodosum je nejprozkoumanějším druhom rias, ktoré majú schopnosť extrahovať makro aj mikroprvky z morskej vody, ktoré následne ukladajú vo svojich bunkových stenách. Je ďalšie prírodné zložkou Balanceru BARF 8 in 1 obsahujúce zdroj vitamínov, organicky viazaných makroprvkov a mikroprvkov, proteínov, biologicky aktívnych látok, polynenasýtených mastných kyselín (PUFA) omega-3 typu.

Aktívne ingrediencie Bioactive Collagen Peptides® - Petagile® je určený k stimulácii množenie chrupavkových buniek, ktoré zvyšujú syntézu chrupavkového kolagénu a regenerujú tak kolagénne štruktúry chrupavky tvoriace pohybový aparát. Pivovarské kvasnice sú vysoko hodnotným prírodným zdrojom bielkovín s obsahom 16 aminokyselín, 17 vitamínov s prirodzeným komplexom vitamínov skupiny B, (vr. B6 a B12).

Acerola je Barbadoská čerešňa ktorej plody obsahujú najväčšie prírodné obsah vitamínu C a ďalšie zdraviu prospešné látky vitamíny A, B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9, E minerály ako napr. draslík, horčík, zinok, vápnik, železo, meď, fosfor, glukózu, fruktózu, sacharózu a ďalšie nenahraditeľné bioflavonoidy).

Vitamín C v prirodzenej prírodnej forme prispieva k udržaniu normálnych funkcií imunitného systému. Významne sa podieľa na ochrane buniek pred oxidatívnym stresom, prispieva k regenerácii redukovanej formy vitamínu E a zvyšuje vstrebávanie železa.

Vitamín C v prírodnej forme v spojení s Bioactive Collagen Peptides® je dôležitým kofaktorom, ktorý je zodpovedný za hydroxyláciu a tým aj za vznik plne funkčného kolagénu. 
Omega 3 EPA & DHA je zdrojom esenciálnych nenasýtených mastných kyselín tvoriacich nevyhnutnú súčasť výživy, pretože majú významné účinky na celý organizmus, najmä pre riadenie a súhru životných procesov.

Jablčný ocot napomáha stabilizovať pH v tráviacom trakte. Významne sa podieľa na stimulácii imunitného systému a zlepšenie metabolických procesov. Obsahuje veľmi prospešné enzýmy podieľajúce sa na trávení a vstrebávanie živín z kŕmnej dávky aj detoxikáciu organizmu.

 

Echinacea purpurea extrakt 4: 1 je účinnou bylinou pre podporu imunity a zvýšenie odolnosti organizmu, je často nazývaná prírodným antibiotikom, pretože sa podobá svojim pôsobením penicilínu. 
Produkt jebezpečný pre gravidné aj laktujúce suky a šteňatá v raste. 
Odporúčame pre: 
psy kŕmené surovou stravou, stimuláciu imunitného systému, doplnenie kŕmnej dávky o mikro a makroprvky v organickej forme. 
Doplnkové krmivo pre psov zloženie: 
Zvápenatené morské riasy rodu Lithothamnium, pivovarské kvasnice sprejovo sušené Saccharomyces cerevisiae, Bioactive Collagen Peptides®-Petagile®, Ascophyllum nodosum, jablčný ocot, Acerola - Malpighia glabra, štandardizovaný extrakt Echinacea purpurea 4: 1, Omega 3 EPA & DHA. 
Obsah v 1 kg doplnkového krmiva: 
Mineralizovanej riasy rodu Lithothamnium 375 000 mg 
Pivovarské kvasnice sprejovo sušené 250 000 mg 
BioActive Collagen Peptides - Petagile® 218 750 mg 
Ascophyllum nodosum 62 500 mg 
Acerola - Malpighia glabra 50 000 mg 
Jablčný ocot 25 000 mg 
Echinacea purpurea extrakt 4: 1 12 500 mg 
Omega EPA & DHA 6 250 mg 
Deklarované akostné znaky: 
vápnik - Ca 11,4%, horčík - Mg 2,1%. 
Nutričné doplnkové látky: vitamíny z Acerola: 18: vitamín C: 31 250 mg. 
Dávkovanie: pre psa s hmotnosťou 15 - 20 kg - 8 g do kŕmnej dávky. 
Spôsob použitia: prášok sa podáva podľa odporúčaného dávkovania priamo do kŕmnej dávky. 
Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. 
Balenie: 800g 

Kód Kód: 233/290 233/800 Zvoľte variant
Kategória: DOPLNKY PRE B.A.R.F.