s výberom Vám radi pomôžeme, neváhajte nás kontaktovať, :)

Devil´s Flex 120 tbl.

Neohodnotené

Pre degeneratívne ochorenie pohybového aparátu. 

€22 €18,33 bez DPH
Skladom

Pre zmiernenie symptómov degeneratívnych a zápalových ochorení pohybového aparátu.
Každé ochorenie kĺbov a mäkkých tkanív je často sprevádzané vznikom zápalom bolesti. Zápal a bolesť ďalej vedú k obmedzeniu hybnosti, dochádza k opuchom mäkkých štruktúr, 
zmnoženie kĺbovej tekutiny, ktorá spôsobuje opuch kĺbu. Vďaka zápalu je okolie kĺbu viac prekrvené, teplejšie a bolestivé.

Ak sa v tomto štádiu nepodarí zápalový proces zastaviť, môže dôjsť až k poškodeniu chrupavky. Súbežne môže dochádzať ku stuhnutiu a úbytku svalového tkaniva najmä v okolí nosných kĺbov. Devil 'flex ponúka kombináciu aktívnych látok, ktoré účinne pôsobia na zmiernenie symptómov zápalových a degeneratívnych procesov pohybového aparátu. 
Rastlinný extrakt Devil 'claw - Harpagophytum procumbens vykazuje protizápalové, protireumatické, analgetické účinky, je vhodný tej istej pri myalgiu a fibróze.

Tieto vlastnosti rastlinné drogy boli uznané Britskou farmakologickú spoločností (British Pharmacopoeia). Extrakty Boswellia serrata, Yuccy shidigera a sírnych zlúčenín MSM 
sa výrazne podieľajú na eliminácii zápalu. Účinok extraktov je veľmi rýchly a nastupuje obvykle do 5-tich dní od začiatku podávania. Mechanizmus jeho pôsobenia je podobný ako u nesteroidných anti-reumatikov, je bezpečný a nemá negatívne účinky na tráviaci trakt a je veľmi dobre znášaný. 
Pagaštan konský a Praslička roľná podporujú lymfatický a obehový systém, pôsobí protizápalovo a urýchľujú vstrebávanie opuchov vzniknutých po poranení. 
Vitamín C posilňuje bunkové steny, chráni pred poškodením kapilárnych ciev, podporuje tvorbu kolagénu, napomáha udržiavať dobrý stav väziva a podporuje hojenie rán. 
Horčík v organickej forme je nevyhnutný pre tvorbu kostí a dôležitý v procese zrážania krvi, pre normálnu činnosť nervov a svalov, prináša uvoľnenosť tkanív, orgánov, napomáha pri bolestivom svalovom napätí. 

Odporúčame podávať: pre účinnú regeneráciu poúrazové a pooperačnej starostlivosti o pohybový aparát, pri stuhnutosti a zníženiu pohyblivosti u starších jedincov, u psov u ktorých bolo diagnostikované degeneratívne ochorenia pohybového aparátu. 

Zloženie:
Boswellia seratta extrakt 600 mg 
MSM - metylsulfonyl methane 400 mg 
Harpagophyt procumbens extrakt 200 mg 
Yucca shidigera extrakt 200 mg 
Horčík - organická forma 20 mg 
Pagaštan konský extrakt 20 mg 
Praslička roľná extrakt 20 mg 
Vitamín C s postupným uvoľňovaním 12 mg

Dávkovanie pre psa s hmotnosťou 15 kg: 
4 tablety denne po dobu 20 dní, po tej pokračovať v zníženom dávkovaní 2 tablety denne. 
Podávajte denne po dobu 2 mesiacov. U chronických stavov je možné nepretržité podávanie. 
Nepoužívajte počas gravidity a laktácie. 

Dávkovanie pre mačky 5kg: 2ml denne.Podávajte denne po dobu 2 - 3 mesiacov. U chornických stavov je možné nepretržité podávanie. 
Spôsob použitia: Tablety sa podávajú podľa doporučeného dávkovania priamo do tlamy, prípadne je možné pridávať do kŕmenia. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku 
Upozornenie: nepodávať v priebehu gravidity a laktácie, pre štenatá do veku 6 mesiacov, u psov s podozrením na zápal žalúdku a žlčových ciest.

Balenie: 120 tabliet.

Kód Kód: 94
Kategória: KĹBOVÁ VÝŽIVA
Hmotnosť: 0.2 kg

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie