s výberom Vám radi pomôžeme, neváhajte nás kontaktovať, :)

Devil´s Flex 120 tbl.

Neohodnotené

Pre degeneratívne ochorenie pohybového aparátu. 

€23 €19,17 bez DPH
Skladom (1 ks)

Pre zmiernenie symptómov degeneratívnych a zápalových ochorení pohybového aparátu.
Každé ochorenie kĺbov a mäkkých tkanív je často sprevádzané vznikom zápalom bolesti. Zápal a bolesť ďalej vedú k obmedzeniu hybnosti, dochádza k opuchom mäkkých štruktúr, 
zmnoženie kĺbovej tekutiny, ktorá spôsobuje opuch kĺbu. Vďaka zápalu je okolie kĺbu viac prekrvené, teplejšie a bolestivé.

Ak sa v tomto štádiu nepodarí zápalový proces zastaviť, môže dôjsť až k poškodeniu chrupavky. Súbežne môže dochádzať ku stuhnutiu a úbytku svalového tkaniva najmä v okolí nosných kĺbov. Devil 'flex ponúka kombináciu aktívnych látok, ktoré účinne pôsobia na zmiernenie symptómov zápalových a degeneratívnych procesov pohybového aparátu. 
Rastlinný extrakt Devil 'claw - Harpagophytum procumbens vykazuje protizápalové, protireumatické, analgetické účinky, je vhodný tej istej pri myalgiu a fibróze.

Tieto vlastnosti rastlinné drogy boli uznané Britskou farmakologickú spoločností (British Pharmacopoeia). Extrakty Boswellia serrata, Yuccy shidigera a sírnych zlúčenín MSM 
sa výrazne podieľajú na eliminácii zápalu. Účinok extraktov je veľmi rýchly a nastupuje obvykle do 5-tich dní od začiatku podávania. Mechanizmus jeho pôsobenia je podobný ako u nesteroidných anti-reumatikov, je bezpečný a nemá negatívne účinky na tráviaci trakt a je veľmi dobre znášaný. 
Pagaštan konský a Praslička roľná podporujú lymfatický a obehový systém, pôsobí protizápalovo a urýchľujú vstrebávanie opuchov vzniknutých po poranení. 
Vitamín C posilňuje bunkové steny, chráni pred poškodením kapilárnych ciev, podporuje tvorbu kolagénu, napomáha udržiavať dobrý stav väziva a podporuje hojenie rán. 
Horčík v organickej forme je nevyhnutný pre tvorbu kostí a dôležitý v procese zrážania krvi, pre normálnu činnosť nervov a svalov, prináša uvoľnenosť tkanív, orgánov, napomáha pri bolestivom svalovom napätí. 

Odporúčame podávať: pre účinnú regeneráciu poúrazové a pooperačnej starostlivosti o pohybový aparát, pri stuhnutosti a zníženiu pohyblivosti u starších jedincov, u psov u ktorých bolo diagnostikované degeneratívne ochorenia pohybového aparátu. 

Zloženie:
Boswellia seratta extrakt 600 mg 
MSM - metylsulfonyl methane 400 mg 
Harpagophyt procumbens extrakt 200 mg 
Yucca shidigera extrakt 200 mg 
Horčík - organická forma 20 mg 
Pagaštan konský extrakt 20 mg 
Praslička roľná extrakt 20 mg 
Vitamín C s postupným uvoľňovaním 12 mg

Dávkovanie pre psa s hmotnosťou 15 kg: 
4 tablety denne po dobu 20 dní, po tej pokračovať v zníženom dávkovaní 2 tablety denne. 
Podávajte denne po dobu 2 mesiacov. U chronických stavov je možné nepretržité podávanie. 
Nepoužívajte počas gravidity a laktácie. 

Dávkovanie pre mačky 5kg: 2ml denne.Podávajte denne po dobu 2 - 3 mesiacov. U chornických stavov je možné nepretržité podávanie. 
Spôsob použitia: Tablety sa podávajú podľa doporučeného dávkovania priamo do tlamy, prípadne je možné pridávať do kŕmenia. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku 
Upozornenie: nepodávať v priebehu gravidity a laktácie, pre štenatá do veku 6 mesiacov, u psov s podozrením na zápal žalúdku a žlčových ciest.

Balenie: 120 tabliet.

Kód Kód: 94
Kategória: KĹBOVÁ VÝŽIVA
Hmotnosť: 0.2 kg
Späť do obchodu